Quantcast

Pilaitės „Rimi“ tapo erdvesnė

Mažmeninės prekybos bendrovės „Rimi Lietuva“ prekybos centras Pilaitėje keičia formatą ir nuo šiandien tampa didžiausiųjų „Rimi“ prekybos centrų „Hypermarket“ nariu. Pasak „Rimi“ atstovų, turima parduotuvės erdvė leidžia padidinti prekių asortimentą iki „Rimi Hypermarket“ būdingos produktų įvairovės.

„Gyventojų Pilaitėje nuo šios parduotuvės įsisteigimo iki dabar gerokai padaugėjo, todėl ir apsipirkimo mastai yra kur kas didesni - tai svarus pagrindas plėsti prekių asortimentą. Be to, didesnėje parduotuvėje galime pasiūlyti daugiau nuolaidų, taip pat atsiranda daugiau galimybių pirkėjams rinktis produktus ne tik pagal kokybę, būtinumą, bet ir pagal kainą, - sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.

Anot jo, parduotuvių formatų keitimas iš „Supermarket“ į „Hypermarket“ pareikalauja nemažų investicijų ir darbo - skiriasi jų lentynos, šaldytuvai, prekių išdėstymas, asortimentas, iškabos. Visa tai šioje atnaujintoje parduotuvėje buvo pakeista per pakankamai trumpą laiką.

Išplėtus prekybos centrą, didinamas ir darbuotojų skaičius - naujo formato prekybos centre jis išaugo maždaug 10 procentų. T.Holmberg teigimu, bendrovės strategija didinant komandas yra pirmiausia karjeros galimybes suteikti esamiems darbuotojams iš to paties ar kitų prekybos centrų ir tik trūkstant papildomos darbo jėgos ieškoti naujų žmonių. Tai, pasak „Rimi Lietuva“ vadovo, pasiteisina, kadangi bendrovėje kiekvieną mėnesį karjeros laipteliu žengia bent keturi ar penki darbuotojai, tuo tarpu išeinančiųjų į kitas įmones ir užimančių alternatyvias pareigas pastaruoju metu pasitaiko itin retai.

„Rimi Hypermarket“ prekybos centrai, lyginant su kitų formatų „Rimi“ parduotuvėmis, siūlo daugiau akcijų, juose daugiau produktų sumažintomis kainomis. Pilaitėje įsikūręs „Rimi Hypermarket“ užima 1700 kv. m plotą, jame dirba beveik 100 žmonių. Atnaujinto prekybos centro bendras prekių asortimentas siekia beveik 17 tūkst. skirtingų produktų.

Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 65 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 13 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.


Šiame straipsnyje: rimiHypermarket

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių