Quantcast

Pilaitės bendruomenė vilniečių daugiabučių kiemuose pasodino 50 medžių

Šeštadienį Pilaitėje įvyko pirmasis vilniečių iniciatyvos „Medis Vilniui“ renginys. Jo metu šio sostinės rajono gyventojai Kanto al. ir Įsrūties g. bei Vydūno ir Papilėnų g. kiemuose pasodino pusšimtį medelių.

Norintieji pasodinti medį Pilaitėje turėjo rezervuoti vietą „Medis Vilniui“ interneto svetainėje. Projekto organizatoriai pasirūpino visais reikiamais leidimais, sodinukais ir reikiamais įrankiais. Renginyje dalyvavo apie 50 vilniečių, dauguma atėjo kartu su šeimomis.

„Kiekvienais metais gyventojai sostinėje pasodina vos 50 medžių. Manome, kad tai yra ne tik savivaldybės, bet ir visos bendruomenės reikalas, todėl kvietėme vilniečius prisidėti ir kartu kurti  žalesnį bei gražesnį miestą“, – sako projekto iniciatorius Augustas Štaras.

Pasak jo, „Medis Vilniui“ nėra vienadienis projektas. Planuojama, kad organizuoti medžių sodinimai vyks dusyk per metus – pavasarį ir rudenį.

„Nežadame apsiriboti vienu renginiu ir norime, kad per metus įvyktų bent du organizuoti medžių sodinimai. Ateityje planuojame organizuoti ir didesnius bendruomenės renginius įvairiose Vilniaus vietose“, – teigia A. Štaras.

„Medis Vilniui“ – ilgalaikė ir pelno nesiekianti bendruomenės iniciatyva, suburianti vilniečius bendram medžių sodinimui sostinėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

pesimistė

pesimistė portretas
graži iniciatyva, bet kaži koks procentas medelių prigis, nes jau vėloka medžių sodinimui.
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių