Quantcast

Pilaitėje bus apklausiami autobusų keleiviai

Gegužės 25 dieną, pirmadienį, nuo 6.30 iki 9.30 val. Pilaitėje viešojo transporto stotelėse bus apklausiami Vilniaus gyventojai. Apklausos tikslas - nustatyti keleivių pasiskirstymą tarp miesto transportinių rajonų. Remiantis apklausos duomenimis, bus pateikti sprendimai ir pasiūlymai dėl viešojo transporto tinklo bei maršrutų eismo grafikų organizavimo.

Portalas primena, kad panašaus pobūdžio apklausos rezultatai lėmė Vilniaus visuomeninio transporto maršrutų pokyčius ir kursavimo laiką.

Atlikus keleivių srautų tyrimus ir miesto gyventojų naudojimosi viešuoju transportu analizę nustatyta, kad per pirmus šių metų mėnesius pervežta 11 proc. mažiau keleivių nei praėjusiais metais per tą patį laikotarpį. Naktinių maršrutų autobusais 2008 metais buvo pervežama 15 tūkst. keleivių per mėnesį, o šiemet naktiniu transportu naudojosi vos 5 tūkst. - keleivių skaičius sumažėjo dviem trečdaliais.

Dėl sumažėjusio keleivių skaičiaus atskiruose maršrutuose nuo balandžio pradžios buvo padidinti intervalai tarp reisų, sumažėjo ir naktimis važiuojančių autobusų maršrutų skaičius.

Nuo balandžio 1-osios kai kurių maršrutų, o nuo balandžio 14 dienos - visų maršrutų autobusai ir troleibusai darbą pradeda 5.30 val. ir baigia 23.30 val.


Šiame straipsnyje: pilaitėstotelėsapklausa

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių