Pereiti į pagrindinį turinį

Piano.lt salėje skambės G.Gershwino muzika

2012-05-23 18:43
Piano.lt salėje skambės G.Gershwino muzika
Piano.lt salėje skambės G.Gershwino muzika / Organizatorių archyvo nuotr.
Turinys

Ketvirtadienį, gegužės 24 d., Piano.lt salėje George'as Gershwinas pakvies pasiklausyti savo hitų ir muzikinių kompozicijų, kurias atliks jaunasis ir talentingasis baritonas Jonas Sakalauskas kartu su styginiu kvartetu.

J.Sakalauskas yra dainininkas, kompozitorius, dirigentas ir muzikinių-teatrinių renginių iniciatorius bei organizatorius. 2010 metais LMTA baigė dainavimo magistro studijas pas prof. Virgilijų Noreiką.

J.Sakalauskas yra laimėjęs komandinį auksinio scenos kryžiaus apdovanojimą debiuto nominacijoje už monospektaklį-operą „Izadora“

Koncerto metu Jonas George'o Gershwino dainų programą atliks „crooning“ dainavimo stiliumi, kurio ištakos slypi itališkos operos tradicijose.  

„Crooning“ stilius, pasak dainininko, puikiai išreiškia jausmus, leidžia betarpiškai ir tuo pačiu nebanaliai perteikti tai, kas yra labai svarbu ir asmeniška.

„Crooning“ atradėjai jungė du dainavimo stilius klasikinį ir džiazinį.

„Klausytis George'o Gershwino kūrybos yra visiškai nenuobodu, jo muzika įtraukia, užburia. Šio Niujorke, Brukline augusio kompozitoriaus muzikinės fantazijos žavi savo lyrika, įvairiausiais ritmais ir estradine atmosfera“, - kalbėjo koncerto sumanytojas J.Sakalauskas.

Jonui scenoje talkins Lietuvos jaunieji styginio kvarteto talentai - Agnė Doveikaitė – Rubinė (smuikas), Dovilė Juozapaitienė (smuikas), Jurgis Juozapaitis  (altas) ir Danielis Rubinas (kontrabosas).

Koncertas „Neužmirštamas Geršvinas“ gegužės 24 d., 19.00, Piano. Lt salėje.