Penktadienį prasideda "Vyno dienos. Vilnius 2009“.

Gegužės 29-30 dienomis Šiuolaikinio meno centre (ŠMC) Vilniuje atidaroma jau penktoji tarptautinė vyno paroda „Vyno dienos. Vilnius 2009“. Tikimasi, kad ją aplankys virš 5 tūkst. žmonių, o geriausius savo vynus pristatys net 95 proc. Lietuvos rinkos vynų pardavėjų.

„Vyno dienos. Vilnius 2009“ parodos plotas sudarys apie 2000 m2. Vyno aksesuarai, vartojimo įrangos ir gurmaniškų maisto produktų pristatymai vyks atskiroje salėje. Pirmąją parodos dieną pusdienis bus skirtas tik profesionalams.

Vyno paroda - ne tik šventė vyno mylėtojams ir pardavėjams, bet ir reikšmingas žingsnis tobulinant vyno vartojimo kultūrą Lietuvoje.

„Vyno dienos. Vilnius 2009“ metu vyks specialūs seminarai, skirti vyno mylėtojams bei restoranų, kavinių, viešbučių vadovams ir aptarnaujančiam personalui, vyno pardavėjams ir parduotuvių konsultantams. Temines degustacijas, seminarus, skirtus vynininkystės šalims, vynuogėms arba gamintojams ves geriausi Lietuvos ir užsienio vyno ekspertai. Vyks vyno rūsių, aksesuarų ir vartojimo įrangos parodos

Parodos parduotuvėje bus galima įsigyti patikusių vynų, lankytojų lauks lauko restoranas, o linksmins gyvai grojantys muzikantai.

„Vyno dienos. Vilnius 2009“ veiks: gegužės 29 dieną 12-20 val. (profesionalams skirtas laikas: 12-16 val.), gegužės 30 dieną 11-20 val. Bilieto kaina: vienai dienai - 40 Lt, dviem dienom - 65 Lt.


Šiame straipsnyje: Vyno dienos

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių