Quantcast

Penktadienį „Fluxus ministerija“ skęs muzikoje

Atėjus šalčiams Gedimino prospektas atrodo šiek tiek ištuštėjęs. Penktadienį „Fluxus ministerija“ kviečia sušilti čia vyksiančiame koncerte.

Vakarą pradės naujai įsteigto „Jazzara“ muzikos klubo virtuozai: Mindaugas Vadoklis,
Kęstutis Vaiginis, Marijus Aleksa, kurie pasikvietė ir šveicarą Herbie Kopf, groojantį bosine gitara.

„Tiesiog neįmanoma to neišgirsti. Labai džiaugiuosi, kad mūsų rezidentai dar pasikviečia ir svečių iš kitų šalių. Jau ne kartą girdėjau, kad gandas apie „Fluxus ministeriją“ sklinda ir Vakarų Europoje“, - nekantriai laukdamas vakaro sakė „Fluxus ministerijos“ vicekancleris Edgaras Stanišauskas.

Vėliau muzikinės dalie vairą perims plačiai nuskambėjęs, Gedimino Gelgoto vadovaujamas Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras „NIKO“. „Fluxus Ministerijos“ rezidentas, minimalistinės muzikos kūrėjas G. Gelgotas pristato naują savo kūrinį, parašytą specialiai jo paties vadovaujamam „NIKO“.

Premjeros vakare taip pat dalyvaus ir šiandien viena žinomiausių teatro pasaulio asmenybių – aktorius, režisierius, šokėjas Gytis Ivanauskas.

O užbaigti vakarą meno inkubatoriaus lankytojai galės kartu su Gyvo garso kosminės muzikos koncertu. Nuostabiu skambesiu skaitytojų širdis virpins Vytautas Kuklys ir Tautvydas Karaška.


Šiame straipsnyje: fluxus ministerija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių