Quantcast

„Pelenė 2009“: išskirtinis dėmesys ekologijai

Tarptautinė paroda „Pelenė 2009“ jau kurdinasi parodų rūmuose „Litexpo“. Kovo 6-7 dienomis paroda Vilniuje vyks 16-ąjį kartą. Šiemet „Pelenėje“ didžiausias dėmesys bus skiriamas ekologijai, natūralumui ir sveikatai.

„Šiemet parodoje bus pristatoma kaip niekada daug dekoratyvios kosmetikos, tarp jos – ir visiškai naujų mūsų rinkoje prekių ženklų. Krizės sąlygomis visada išauga grožio paslaugų poreikis ir padidėja kosmetikos pardavimai, nes moterys tuomet nori būti ypač gražios – tokia jų atsakomoji reakcija į blogas žinias iš aplinkos“, - svarstė parodos „Pelenė“ projekto vadovė Nijolė Gavelienė.

Profesionali kosmetika ir paslaugos šiemet bus pristatomos 54 stenduose, gydomoji kosmetika ir paslaugos – 51 stende. Parodoje daugėja SPA paslaugų. Parodoje antrą kartą vyks tarptautinis SPA masažo čempionatas. Pirmą kartą parodoje lankysis ir garsus svečias iš Prancūzijos – profesorius, kinesės terapeutas, 25 masažo technikų autorius Pascal Coche.

Dekoratyvi kosmetika bus pristatoma 48 stenduose Šalia jau žinomų dekoratyvios kosmetikos prekinių ženklų pirmą kartą parodoje bus galima susipažinti su pasaulyje garsios profesionalios kosmetikos iš Švedijos „Make up Store“ produktais, Australijos kompanijos ekologiška sertifikuota profesionalia kosmetika „NVEY ECO“ ir kt.

Pirmą kartą parodoje bus pristatoma ir organinių medžiagų pagrindu sukurta profesionali lietuviška kosmetika O.D.A (Optimum Derma Aciditate) .

Šių temų pristatymą parodoje papildys renginiai. Pirmą kartą rengiamas Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų čempionatas, aštuntąjį kartą – Baltijos šalių visažistų, kirpėjų, manikiūro specialistų čempionatai, o šeštadienio seminare dalyvaus kirpėjas ir stilistas iš Ukrainos Vladimir Tarasyuk.

Dar viena parodos naujovė – pažintis su pagrindinėmis grožio industrijos specialybėmis. Susidomėjusieji šios srities paslaugų sfera parodos stenduose galės aptarti galimybes mokytis patrauklių profesijų ar tobulinti savo įgūdžius.

Iš viso parodoje dalyvaus per 137 kompanijų iš 4 šalių, vyks 5 čempionatai ir daugiau kaip 10 seminarų, mokymų, naujų produktų ir paslaugų pristatymų.


Šiame straipsnyje: pelenėIM120080713

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių