Quantcast

Patariama skirti A.Valantiną Vilniaus apygardos teismo teisėju

Teisėjų taryba penktadienį patarė prezidentei buvusį generalinį prokurorą Algimantą Valantiną skirti Vilniaus apygardos teismo teisėju.Iki šiol jis dirba Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo teisėju.

A.Valantinas generaliniu prokuroru dirbo nuo 2005 metų lapkričio iki 2010 metų vasario. Iš pareigų jis atsistatydino Lietuvą sukrėtus vadinamajam pedofilijos skandalui, kai parlamentarai išsakė jam priekaištų dėl, jų teigimu, netinkamo darbo.

Teisėjų tarybos pirmininkas Gintaras Kryževičius juokavo, kad A.Valantinas neva bandė pabėgti, pasitraukdamas iš teisėjo pareigų, ir sveikino jį grįžus.

„Nenorėčiau sutikti, kad dariau klaidą, eidamas į prokuratūrą. Ėjau sąmoningai, noras buvo, kad ten būtų geriau, išėjo kaip išėjo“,  sakė A.Valantinas.

Teisėjo karjerą A.Valantinas pradėjo 1994 metų gruodį Jonavoje. 1999-2000 metais jis dirbo Vilniaus apygardos teisme, vėliau - Vilniaus miesto 2-ajame apylinkės teisme, buvo šio teismo pirmininkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

nu

nu portretas
jo ,dar taip nebuvo ,pedofilija marino ,samanele marino ,dabar y teisejus kele koja

rj

rj portretas
na pedofilu galia tiesiog nesuvokiama

vida

vida portretas
jau podofilijos byla kaip ir issptrsta podofilu lietuvoj nera kaip rusu laikais nebuvo sekso 2 kartus pabuciavo ir zdu ribionka
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių