Pasipiktino dėl Vilniaus oro uoste mokamų tualetų: niekur kitur pasaulyje dar neteko to matyti

Grįžti į straipsnį

gaus

gaus portretas
celofaninius maišiukus nemokamai .............. išlipdami atiduos pripildytus

jk

jk portretas
vadovai bepročiai,nera analogu pasaulyje,juk aerouostas ima keleiviu aptarnavimo mokesti,Atleist tokius vadovus iš darbo ir lai eina Vilniaus mokamiems šikinykams vadovaut,o juk susisiekimo ministerija Armonaites žinioje,lauk tą ožką iš valdžios

Antanas

Antanas portretas
Debilai ir tiek

Nežinau

Nežinau portretas
kokie narkomanai ar nepageidaujami asmenys gali naudotis tualetais praėjus patikrinimą skrydžiui. jei tokie ten sugeba patekti tai oro uosto darbuotojų apsileidimas ir bėda. Kam tada toks patikrinimas reikalingas? Toks jausmas, kad oro uosto atstovas nežino ką kalba. Dar pagalvokit ar nesumažės gėrimų, kavos pardavimas oro uoste?

LIEPOS MĖNESĮ...

LIEPOS MĖNESĮ... portretas
Atvykstantiems į NATO viršūnių susitikimą nemokamus tualetus Lietuvos subinlaižiai pristatys net prie trapo. Dėl viso pikto, kad kas nors neapsišiktų...

Siaip

Siaip portretas
Nesusitvarko su keliais bomzais ar narkomanais...O jei rusai užpultų?Tiek metų leido Kirtimuose platint narkotikus ir galų gale išvalė .Kai nori - sutvarko!

skiep

skiep portretas
minske mokami.

Siaip tai

Siaip tai portretas
Juokas ima ir tiek.pavarinek Olandijoj su traukiniais.tulikai irengti tik pries kokius 5 metus.anksciau matyt keleiviai apsimyze i darbus varydavo.o nemokamu tuliku stotyse isvis nera,moki kortele arba grynais bobutei.taip kad uz suda irgi reikia susimoketi nes kazkas paskui tave ta vieta sutvarko.ar ne taip?

Antzmoniska

Antzmoniska portretas
Antzmoniska,kad oro uoste uz tualeta, teks moketi pinigus.Zmones skuba,pavarge,strese,nes teks skrysti gal net ir keliais lektuvais. Skubi,ziuri,atsisveikini..asara nubrauki..o cia dar uz tualeta reikia ieskoti pinigeliu,dar nerandi...teks LEKTUVE IR SIK.I IR MYS..TI.Geda daro zmonems,net tualetus apmokestina. Juk galima padaryti,kitaip...tiesiog budetojas turi priziureti,ar valytojos..budeti. Juk matosi,kur narkomanas,ar tikras keleivis Ar kitaip...tik neapmokestinti. Geda,Lietuvos.Valdziai.Narkomanai jei turi pinigu nusipirkti narkotikams,tures ir tualetui,pamatysit...absurdas

Keliautoja

Keliautoja portretas
Jeigu bėda asocialūs asmenys į tai nėra eilinis bandymas pasipelnyti tai padarykite galimybę patekti į WC pagal skrydžio numerį ar bilietą, o ne visus apmokestinkite. Čia didelė gėda kitu atveju. Visame pasaulyje yra panašios problemos, tik kažkaip susitvarko oro uostai.

adsgfj

adsgfj portretas
bus daug ramiau-be bomzuuu

Klonn

Klonn portretas
Total košmar! Degradai oro uosto valdovai! Belieka tik apmokestinti įėjima į maisto prekių parduotuvę, kad išvengti asocialų...

Ar ne

Ar ne portretas
Tai juk balandžio 1...

JAU NESISTEBIU

JAU NESISTEBIU portretas
Kai per 33 "nepriklausomybės" metus sugriovė ir išvogė viską: energetiką, žemės ūkį, pramonę, žvejybą, Klaipėdos uostą, geležinkelius...gyventi iš kažko reikia. Nesuprantu - už ką Lietuvos piliečiai moka 141 seimo nariui ir dar dvigubai tiek jų pagalbininkams, kad net, atsiprašant, nusišikti nemokamai tarptautiniame oro uoste negalime...

Kukas

Kukas portretas
Taigi visi vilneciai balsavo uz pedopartija, o kaip mes zinom, je megsta antra gala. Taigi apsimzti tai ira garbes zenklas, ir malonus ekologiskas dezodorantas.

broliškos tautos

broliškos tautos portretas
turbūt pas mus kaip keikiamoj rusijoj

senis

senis portretas
ne tik areuote turėtu būt nemokami bet ir stotyse .

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Lietuva jau yra dydelis KAIMAS.Jau tiek priviso milijonierių nebus juodus darbus dirbti.Šaip čia ir dabar priskimsti pinigu.O apie Jauna karta niekam neidomu.Nedgi Dydelis turginiu Šalis bus???.

O kam

O kam portretas
Tie tualetai . Kauno centre nėra nei vieno ir nieko. O jums mokami blogai.

Anonimas

Anonimas portretas
reikia padaryti taip kad pašaliečiai nepatikrinti nuo narkotikų ir ginklų negalėtų naudotis oro uosto pastate esančiais tualetais. ir tiek. jokiais būdais negalima apmokestinti oro uosto klientus mokamais tualetais.

Kęstas

Kęstas portretas
Tegul žmonės mato nuo pat pradžių, kad pateko į karingų ir prasmirdusių atsilikėlių kraštą su dvokiančiais lauko tualetais, asbesto stogais, neapykanta kaimynams ir patiems sau. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

rinkejas

rinkejas portretas
Konservatorių mokesčių reformai ne. Laisvės partijos mokesčių reformai TAIP..

Na na

Na na portretas
Kaip adatų primėtyta nepatenkinti, kaip susimokėt reikia nepatenkinti, jei narkomanus jėga bando išvaryt tai jau nehumaniška, mažai kur oro uostų prie "taškų" yra

Cha

Cha portretas
Teks nusisysioti prie durų arba kampe. Išgarsėsim pasauly, nors ir taip jau žino, kad čia durnių šalis .

ne vien Širinskienė prausiasi šūduose

ne vien Širinskienė prausiasi šūduose portretas
bet ir Vilniaus oro uosto administracija

...

... portretas
Pavojų kelti gali bet koks oro uoste esantis asmuo, ir mokamas tualetas nuo tokio asmens neapgins. Mokamas tualetas negali net mąstyti, vaikščioti, ne tai, kad kautis, jog apgintų aplinkinius.

...

... portretas
Kaip mokamas tualetas apsaugos oro uostą nuo asocialių asmenų ir narkomanų patekimo į oro uostą?

jis

jis portretas
pritariu- oro uoste, kur tu esi priverstas laukti,tuoaleto pdarymas mokamu yra niekas kita kaip šantažas ir pinigų melžimas.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir isvis sikanai oro uostuose - didziule nepagarba kaleiviams, oro uosto miestui ir Lietuvai. Pazangi valstybe privalo panaikinti tuos gedingus tualetus.. Susiprate pilieciai PRIVALO tureti buteliuku myzalams ar stiklaini sudams na taip kaip jus surenkat savo brangiu suneliu sudus.

Gh

Gh portretas
Kas neturi pinigų tam tualeto lankyt nereikia :)

>Gh

>Gh portretas
Mozambike tualetai oro uoste nemokami.

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Mokami tualetai stotyse ir oro uostuose??? O siaube!

Gh

Gh portretas
Sveiki atvykę į Mozambiką

Onė

Onė portretas
Pagarba vilkaviškiui tokio tualeto niekas neturi vat ir mokėti nereikia.

...

... portretas
Landsbergiu lietuva, ko noreti

Apie tualetą Vilniaus autobusų stotyje

Apie tualetą Vilniaus autobusų stotyje portretas
Čia sukasi didelis, siauras šlagbaumas. Kai įmeti centus, turi labai greitai prilipt prie varpeliu ir tepant. Jei užtruksi imdamas grąžą, tai nespėsi. Su didesniu bagažu nepralįsi. Nežinau, kur palieka bagažą keleiviai. Žmonės nežino, kad reikia skubėti, pasimeta, vėl ieško pinigėlių ir vėl meta. Vienu žodžiu be žodžių.

nesuprantu nesuprastų gyvenimo

nesuprantu nesuprastų gyvenimo portretas
jei mokami tualetai asutobusų ir gel stotyse, kuo išskirtinis oro uostas? Bėda tik jei tas mokėjimas užlūžta. Sveikam gal nieko. Bet turint becukrį diabetą net už kampo nubėgt nesuspėsi.

Laisva Lietua

Laisva Lietua portretas
Visiškas absurdas.Prie rusų buvo viskas nemokama.Buvau Vilniaus autobusų stoties MOKAMUOSE tualetuose,baisi netvarka ir už ką ten mokėti 50 cnt.??? Negana 10 ar 20 cnt.???

Anksčiau

Anksčiau portretas
spaudoje vis rašydavo estai mus pralenkė ten, estai mus lenkia ir ten. Pagaliau atėjo ta didi diena "ant tualetų mes juo imam", supraskit "padarėm". Ale čia ne viskas. Žvelgiant į ateitį reikia tualete pastatyti dujų matuoklį. nuo nustatytos išleistos dujų koncentracijos priklausys ir papildomas mokestis. Dar būtina fiksuoti laiką, nes velniai žino kuo pilietis ten gali užsiimti. Ir gi papildomos pajamos. Kita vertus reikia galvoti ir apie mėnesio abonento ar net, daugiau keliaujantiems, metinio bilieto su lengvata įsigijimą. Praturtėjus oro uostui būtina sudaryti darbo grupš spręsti klausimams gal verta būtų besinaudojantiems tualetu, deklaravus kas metus turtą grąžinti pajamų mokestį. Žmogus jį atgavės galėtų "prisidurti" prie pensijos. Taip, kad "neartų dirvonų begalės... Pirmyn. Na, jei vienu žodžiu - GĖDA.

...

... portretas
kad ukrainiečiai tualetinio popieriaus nevogtų

4

4 portretas
Oro uosto tarnyba turi apsaugoti savo teritorijas kas per asmenis lankosi viduje, o ne keleiviai turi mokėti už šitą veikla. Nematyta ir negirdėta nesąmonė

R

R portretas
Taigi ima baisius mokesčius, kurie yra oro uostų mokesčiai įskaičiuoti į bilieto kainą, kurie sudaro ne tik WC bet ir pakilimo tako nuomą, saugumo patikrą ir t.t. Ar norite, kad pasmardintu oro uosto prieigas, nes kiti gali nepasikuklinti, jeigu neturės smulkių už Wc. Žinote kad taip pasielgti gali ir turtingi klientai, ne tik vargšai. Siūlau nerizikuoti dėl higienos, nes lauko valymas irgi kainuoja.

Algis

Algis portretas
Uždrausti žmogui, neturinčiam pinigų, naudotis tualetu yra pikta ir nežmoniška. Taipogi raustis kišenėse dėl tų smulkiųjų, kol spaudžia reikalas, labai nemalonu ir tam, kuris turi pinigų sumokėti už tualetą. Iš principo, stengiuosi nesinaudoti mokamais tualetais, manau, kad tokia praktika yra pasibjaurėtina, nenoriu jos finansiškai remti. O benamiai, asocialiai, narkomanai, jiems gi nerūpi - nepateks į tualetą, apdirbs visas sienas ir kampus.

ten

ten portretas
juk ''sostinė'' .............. atėjes naujas meras ir tualeta oro uoste likviduos .........neseks kitų Lietuvos oro uostų pavyzdžiu

stengiuos nesinaudot wilno...

stengiuos nesinaudot wilno... portretas
netodel kad lietuviskai sneka bet todel kad pas tuos snekorius mentalitetas amerikoniskai lietuviskas... tai masina apvagia, tai parkingas brangus mokamas palieki masina pasaugot a ateini masina randi nubrozdinta ... taksistai irgi zverys apipisinetojai... vairuotojai keliuose kiaules...tik ir ziuri ka kur pakist ka draudimo kompensacijas pasidaryt...transporto sureguliavimas debiliskas, parkingas brangus mokamas...lietuva...vilnius ... taip pinigeli is sudo spaudzia ka susidaro toks efektas ka tai ne sostine a viena blogiausiai gyvenanciu lietuvos provinciju...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių