Quantcast

Pasienyje sulaikytas rusas, gabenantis 5 kilogramus ekstazio tablečių

Praėjusį penktadienį Medininkų pasienio kontrolės poste buvo sulaikytas į Rusiją vykstantis 28 metų šios šalies pilietis, kuris savo automobilio bake bandė išvežti 5 kilogramus ekstazio tablečių.

Įtariamąjį bendros operacijos metu sulaikė Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių pareigūnai bei Generalinės prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai.

Tabletės buvo sudėtos įvairios talpos plastikiniuose buteliuose.

Tuo pačiu metu buvo atliekamos kratos Vilniuje, per kurias aptikta 300 gramų narkotinės medžiagos heroino bei 100 gramų galimai psichotropinių medžiagų (šiuo metu atliekama jų ekspertizė).

Sulaikyti dar du asmenys - vyras ir moteris. Visi trys per penktadienio operaciją sulaikyti asmenys yra susiję, jie buvo sukūrę narkotinių ir psichotropinių medžiagų gabenimo kanalą iš Vilniaus romų taboro į Rusiją bei iš Rusijos į romų taborą.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl psichotropinių medžiagų kontrabandos, disponavimo bei platinimo stambiu mastu. Dviems įtariamiesiems skirta kardomoji priemonė suėmimas.

Tai jau antras atvejis per pastaruosius du mėnesius, kada Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai sulaiko Rusijos piliečius, gabenančius ekstazio tabletes.

Šiemet liepos mėnesį Vilniuje, bandant realizuoti 1500 vienetų ekstazio tablečių, buvo sulaikytas Rusijos pilietis, turintis leidimą laikinai gyventi Belgijoje.

Kaip jau ne kartą akcentuota, Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai didžiulį dėmesį skiria narkotikų platinimo prevencijai Vilniaus romų tabore ir ypač tarptautinių narkotikų tiekimo kelių eliminavimui.

Stebint ir analizuojant narkotinių medžiagų apyvartą tabore, išryškėjo tendencija, kad beveik nebeliko praeityje populiaraus aguonų ekstrakto, vis dažniau prekiaujama heroinu ir sintetiniais narkotikais.


Šiame straipsnyje: ekstazissulaikytitaboras

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių