Paroda „Vilnonė pasaka“ mokys veltinio meno

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje kovo 10 dieną atidaromoje personalinėje Eglės Gandos Bogdanienės parodoje platesnis žiūrovų ratas galės iš arti susipažinti su populiaraus „Lėlės“ teatro spektaklio „Ragana ir Lukošiukas“ dekoracijomis ir lėlėmis.

Tekstilininkė Eglė Ganda Bogdanienė – viena ryškiausių šių dienų Lietuvos meno kūrėjų. Ji kuria šiuolaikinį meną pasitelkdama ne tik tradicines tekstilės technikas (audimo, siuvinėjimo, vėlimo, t.t.), o ir media (fotografijos, video meno) bei performanso priemones.

2006 metais ji išbandė savo jėgas kaip teatro dailininkė ir sukūrė scenografiją Vilniaus „Lėlės“ teatre pastatytam spektakliui „Ragana ir Lukošiukas“. Šio pastatymo scenovaizdžiai ir personažai tapo vienu įdomiausių pastarųjų metų teatro dailės įvykių, kadangi pirmąkart Lietuvos lėlių teatro istorijoje kuriant scenos apipavidalinimą buvo panaudota neaustinė vėlimo ir kamšymo technologija.

Paroda veiks iki 2009 m. balandžio 6 d. Jos metu, nuo kovo 12 d., vyks edukaciniai užsiėmimai 1-4 klasių vaikams „Susivelkim veltinėlį“. Aplankę parodą „Vilnonė pasaka“, vaikai mokysis iš vilnos dėlioti nedidelius spalvotus paveikslėlius. O veldami juos šlapiuoju būdu, klausysis istorijų apie vilną.

Užsiėmimai vyks darbo dienomis. Kaina vienam mokiniui – 3 litai. Užsiregistruoti galima iš anksto telefonu 8 616 22 778 arba el. paštu daivakaip@gmail.com.


Šiame straipsnyje: lėlių muziejusveltinis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių