Quantcast

Parlamentarė A.Baukutė Vilniaus kelių policijoje gavo 110 litų baudą

Parlamentarė Asta Baukutė trečiadienį buvo nubausta 110 litų bauda už tai, kad vairavo visureigį be privalomojo civilinės atsakomybės draudimo ir techninės apžiūros, BNS pranešė kelių policija.

A.Baukutė ryte atvyko į Kelių policijos valdybos būstinę Giraitės gatvėje. Ji tvirtino pas policininkus atvykusi troleibusu.

Parlamentarė gegužės pabaigoje per savaitę dukart įkliuvo Trakų policijai už pažeidimus vairuojant.Iš pradžių mišriai Seimo narių grupei priklausančiai parlamentarei buvo skirta 200 litų administracinė nuobauda už tai, kad ji viršijo greitį, važiavo be techninės apžiūros ir be privalomo civilinės atsakomybės draudimo.

Tačiau kitą dieną Seimo narė vėl įkliuvo policijai.

Pasak Trakų policijos, antrą dieną ji buvo irgi patikrinta ir, paaiškėjo kad su negaliojančiu draudimu ir technine apžiūra irgi vairavo tą pačią transporto priemonę. Buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, ir byla politikės prašymu perduota nagrinėti Vilniaus kelių policijos valdybai.



NAUJAUSI KOMENTARAI

reiškia

reiškia portretas
už trečią kartą būtų gavusi gal jau tik kokius 30 litukų baudos... Gerai kraiposi įstatymai ne eiliniams mirtingiesiems...

Vilius

Vilius portretas
"Parlamentarė gegužės pabaigoje per savaitę dukart įkliuvo Trakų policijai už pažeidimus vairuojant" - ir Baukutei tokią menką baudą užsdėjo už antrą kartą. Aš jug sakau, kad čia bananų šalis. Būtų paprasta žmogelis jau temptų už antrą kartą iki 500-600 Lt. ČIA LIETUVA - juokdarių ir klounų valdymo kraštas.

fui slukstyne

fui slukstyne portretas
negaliu ziureti i ta slykscia boba...
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių