Parduotuvėse trūksta sniego kastuvų - žmonės juos rezervuoja telefonu (papildyta)

Su sniegu gatvėse ir kiemuose nusprendę patys kovoti vilniečiai susiduria su keblumais – parduotuvėse nebėra sniego kastuvų.

Parduotuvėje „Ermitažas“ sniego kastuvų sudėta daug. Tačiau panorus pirkti paaiškėja, kad jie jau rezervuoti kitiems pirkėjams. „Taip, tokia situacija tikrai galėjo būti, tačiau šią savaitę laukiame prekių papildymo“, - sakė parduotuvės darbuotoja. Pasak jos, kiekvieną savaitę į parduotuvę Vilniuje atvežami apie 300 įvairių kastuvų ir jie iškart išperkami.

“Tačiau taip buvo ir pernai. Kažkas pernai nenusipirko, ar sulūžo, šiemet vėl reikia“, - sakė ji. Populiariausių kastuvų kainos „Ermitaže“ svyruoja tarp 40 ir 120 litų, bet dabar žmonės negaili pinigų ir brangiesniems, kurių kainos siekia ir 300 lt.

Kastuvų papildymas keliauja ir į prekybos centrus „Rimi“. „Sniego kastuvų, kainuojančių nuo 16 iki 40 litų, poreikis kelis kartus išaugo jau pirmosiomis gruodžio savaitėmis. Papildomos jų siuntos didžiosiose mūsų  Vilniaus parduotuvėse laukiame pasirodant šią savaitę, nuo ketvirtadienio. Šiuo metu išpirkti ir brangiausi kastuvai už 109 litus“, - sakė bendrovės „Rimi Lietuva“  atstovė ryšiams su visuomene Jovita Bagdonaitė.

Su panašiomis problemomis susiduria ir prekybos centrai "Maxima". "Dėl gausaus iškritusio  sniego šią žiemą žmonės kastuvus suskubo pirkti anksčiau nei pernai. Kaip ir kasmet kastuvų poreikis sparčiai išaugo pasnigus, šiemet - lapkričio viduryje. Skaičiuojame, kad dėl gausių kritulių ir itin žiemiškų orų prognozių žmonės perka keturis kartus aktyviau nei pernai. Šiemet jau  gruodžio viduryje "Maxima" prekybos tinklo parduotuvėse parduotų kastuvų skaičius  viršijo visų praėjusių metų prekybos kastuvais rodiklius", - sakė bendrovės "Maxima LT" įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė. 

"Kai kuriose, ypač nedidelėse, parduotuvėse, nuo gruodžio antros savaitės, jaučiamas kastuvų trūkumas. Esant itin dideliam kastuvų populiarumui stengiamės kaip galima operatyviau visos Lietuvos parduotuves aprūpinti  reikiamais jų kiekiais. Šiomis dienomis „Maxima“ parduotuves jau pasiekė naujas kastuvų papildymas", - tikino ji. 

Prekybos tinklo "Norfa" atstovas spaudai Darius Ryliškis pastebėjo, kad 2009 metais šiuose prekybos centruose visoje Lietuvoje parduota apie 2 tūkstančius kastuvų, tuo tarpu šią žiemą šis skaičius jau perkopė 5 tūkstančius.

"Pas mus kastuvai nebrangūs, kainuoja maždaug tarp 10 ir 20 litų. Dabar žmonės juos išpirko, bet laukiame papildymo", - sakė jis.


Šiame straipsnyje: sniegas

NAUJAUSI KOMENTARAI

opa

opa portretas
tikrai, kad baisu

kaina

kaina portretas
kastuvas uz 300, tai jau geriau sniego valytuvas varomas elektra uz 500. nesuprantu tokiu kainu. deja mano kastuvas uz 15 lt suluzo :(

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nesąmonė cia tas straipsnis. Maximoi šiandien gal 30 tu kastuvu padeta nieks net neperka ju...
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių