„Panoramoje“ - nemokamos šokių pamokos

Nemokamos saslos ritmo judesių pamokos, pilvo šokių pasirodymai, gyva muzika, lindyhopo ritmai ar speciali programa vaikams. Taip su žiemos šalčiu kovoja Vilniaus prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“, lankytojus į šokio fiestą kviečiantis kiekvieną savaitgalį.

„Siekiame vilniečiams ir miesto svečiams siūlyti aktualių ir naujų galimybių, tad džiaugiamės galėdami juos pakviesti ne tik įsigyti pačių įvairiausių pirkinių, bet ir „sušilti“ įdomiai leidžiant laisvalaikį. Tikime, kad jie pamėgs kiekvieną savaitę rengiamą specialią programą – apsilankiusiems suteiksime galimybę stebėti nuotaikingus pasirodymus, atskleisti dar neatrastus talentus ir pasisemti geros nuotaikos“, – sakė prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ direktorius Raimondas Bureika.

Jo teigimu, pirkėjų akį ir piniginę džiugins ne tik didieji žiemos išpardavimai "Panoramoje" - malonų apsipirkimą jie galės derinti su čia pat siūlomomis linksmomis pramogomis. Jau šį penktadienį 17 val. prie savaitgalio renginių programą pradėsiančių nuotaikingų lindy hopo šokėjų kviečiami prisijungti visi norintys pašėlti ritmingojo šokio žingsniu. Šokėjai net dvi valandas „Panoramos“ pirmojo aukšto foje pavers šokių aikštele.

Į trečiajame aukšte įsikūrusią restoranų zoną 20 val. pakvies salsos pamokos. Šokti temparamentingąją salsą apsilankiusius mokys studijos „Cubana“ profesionalai - tarptautinių varžybų dalyvis ir nugalėtojas Vytautas Mackonis su partnere. Toliau pratęsti linksmybes pakvies restoranas „Kybynlar“ su tradiciniais arabiškais pilvo šokiais, o „Carskoe Cėlo“ lauks pasiilgusių rusiškos muzikos šlagerių.

Penktadienį ir šeštadienį nuo 20 val. britų stiliaus alaus baras „Euro Pub London“ kvies ne tik pasimėgauti turtinga virtuve bet ir pasiklausyti britų aštuntojo - devintojo dešimtmečio dainų gyvos muzikos koncertų. Restoraną lankytojai ras antrojo aukšto pramogų zonoje, šalia pirmosios šalyje uždaros elektrinių kartingų trasos.

Šeštadienio popietę kiekvienas apsilankęs turės galimybę sudalyvauti „Panoramos“ lankytojų fotosesijoje – kuri nuo 15 iki 18 val. vyks pirmajame aukšte prie informacinio punkto. Sekmadienis, sausio 11 diena, bus skirta mažiesiems lankytojams: visą dieną pirmajame aukšte vaikai galės smagiai leisti laiką šokinėdami pripučiamoje pilyje.

Savaitgalio renginių programa:

Penktadienis (2009.01.09):
17-19 val. lindy hopo šokėjų pasirodymas (I aukšto fojė)
20 - 21 val. salsos pamokos (III aukšte)
20 - 23 val. britų 8-9 dešimtmečio dainų gyvos muzikos koncertas alaus bare „Euro Pub London“ (II aukšte, „Pramogų zonoje“)
21 – 24 val. „Carskoe Sėlo“ rusiškų šlagerių gyvos muzikos vakaras (III aukšte)
21 – 22 val. „Kybynlar“arabų šalių tradicinio pilvo šokio parodomoji programa (III aukšte)

Šeštadienis (2009.01.10):
15 – 18 val. “Panoramos“ lankytojų fotosesija (I aukšte)
20 - 24 val. britų 8-9 dešimtmečio dainų gyvos muzikos koncertas alaus bare „Euro Pub London“ (II aukšte)

Sekmadienis (2009.01.11):
10-18 val.aktyvi pramoga vaikams - pripučiama pilis (I aukšte)


Šiame straipsnyje: panorama,šokisIM125765062

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių