Quantcast

Panaikinta „Hot FM“ licencija antžeminėms transliacijoms Vilniuje

Panaikinta finansinių sunkumų slegiamos radijo stoties „Hot FM“, nuo vasario 9 dienos netransliuojančios programos Vilniuje, licencija dėl antžeminėms transliacijoms sostinėje.

Radijo ir televizijos komisija pranešė, jog trečiadienį panaikino radijo stotį valdančios įmonės „Advilio reklamos miestas“ (buvusi „Garsų harmonija“) licenciją transliacijoms 96,8 megaherco (MHz) dažniu Vilniuje.Anot komisijos, „Advilio reklamos miestas“ nesikreipė į komisiją leisti laikinai netransliuoti programos ir neatsakė į komisijos paklausimus, kodėl daugiau nei du mėnesius iš eilės nevykdoma licencijuojama veikla.

Komisija atsižvelgė ir į tai, kad programos „Hot FM“ transliavimas apskritai nebuvo stabilus - radijo stotis ankstesniais metais tam tikrą laiką nevykdė licencijuojamos veiklos, nors ir su komisijos leidimu.

Programos siuntėjas buvo individuali įmonė J.Varno Vilniaus radijo studija.Palangos įmonė „Advilio reklamos miestas“ radijo programą „Hot FM“ taip pat transliuoja Palangoje.„Advilio reklamos miestas“ yra viena iš trijų radijo stotį „Hot FM“ Lietuvoje transliuojančių įmonių, Mažeikiuose ją pagal pasirašytą veiklos sutartį transliuoja bendrovė „Lamantas“, Kaune - „Kauno fonas“.


Šiame straipsnyje: radijasHot FMradijo stotis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių