Quantcast

Pagal naują tvarką mažės savivaldybės įmonių vadovų atlyginimai

  • Teksto dydis:

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Valdas Klimantavičius patvirtino naują savivaldybės kontroliuojamų uždarųjų akcinių bendrovių ir viešųjų įstaigų darbo apmokėjimo tvarką, dėl kurios savivaldybės įmonių vadovų atlyginimai mažės apie 1500-2000 litų.

Šią savaitę bus rengiami Vilniaus miesto savivaldybės įmonių „Vilniaus viešasis transportas“, „Vilniaus vandenys“, „VAATC“ ir „Grinda“ valdybos susirinkimai, kur ši tvarka bus pateikta ir bus sumažinti minėtų įstaigų vadovų atlyginimai.

„Vilniaus savivaldybės įmonių vadovai atlyginimus pasididino nors ir teisėtai (jie pakilo padidėjus minimaliai mėnesinei algai), bet jie nėra teisingi. Kaip visuomet sakiau – vadovų atlyginimas už darbą turi priklausyti nuo įmonės rezultatų, o ne nuo veiksnių, kuriems įstaigų vadovai neturi jokios įtakos. Minimalus atlyginimas turi didėti pirmiausiai paprastiems darbuotojams, o ne direktoriams. Patikslinus vadovų atlyginimų mokėjimo tvarką, ateityje tai leis išvengti nesusipratimų“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Primename, kad praėjusią savaitę savaitraštis "Vilniaus diena" paskelbė publikaciją, kurioje nurodoma, kokio dydžio algas gauna kai kurių Vilniaus miesto savivaldybės valdomų įmonių vadovai. Po minėtos publikacijos sostinės meras Artūras Zuokas suskubo keisti neva ydingą tvarką ir teigė, kad bendrovių vadovų algos turi mažėti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žinojo

Žinojo portretas
…apie viską žinojo. Bet kaip gi švogerį ar kokį svotą skriausi? Juk savas. Buvusiam direktoriui atleidžiant iš darbo už „“Vilniaus troleibusai“ privedimą prie bankroto (Jonas Bagdonavičius) 2009 m. sumokėjo 60603 tūkstančių dydžio išeitinę išmoką. Šiandien darbuotojam dalimis mokamas atlyginimas. Vairuotojai dirba ne tik be poilsio, bet dažnas dar ir alkanas. Prokuratūrai tokia padėtis – neįdomi.

Noriu padorio gyvenimo o ne egzistavimo

Noriu padorio gyvenimo o ne egzistavimo portretas
Moketi alga uz nuveigtus darbus ,kaip mokama eiliniam rinkejiui .Aplamai skaudu kai didina kaikuriems valstybes tarnautojams algas kurie gauna po kelis tukstanciu ir taip ,o negrazintos pencijos ,sumazintosa pasalpos tai kur tas atsigavimas matosi nebent tik ponams kuriuos isrenka eilinis saziningai mokantis mokescius alkanas rinkejas ...kiek visokiu valdininkeliu nuo kuriu jokios naudos sedi po 30 metu toja pacoja pelningoja kedeja .Jaunima i valdiskas istaigas su naujiomis idejomis ir istiestomis rankomis i tauta ....

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Tai gal ir Klaipedos reiketu perziureti?Liberalai jau ir patys sunkiai besusigaudo kokia ju oficiali alga.Tai gal is Vilniaus galetu koks nors revizorius padeti ?
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių