Quantcast

„Opus 3“ terasoje laimėjo natų nepažįstanti „Miss Sheep“

Visą vasarą veikiančioje  „Opus 3“ terasoje toliau vyksta naujų,  mažai žinomų muzikos talentų pasirodymai. Šį ketvirtadienį mėnesio finalą laimėjo vos šį pavasarį susikūrusi grupė „Gerai gerai ir Miss Sheep“.

Nepažįsta natų

Grupės „Gerai gerai ir Miss Sheep“ vokalistė Dovilė Filmanavičiūtė prisipažįsta, kad koncertuoti su gyvais instrumentais pradėjo vos prieš porą savaičių, o natų mergina sako nepažįstanti visai. Tačiau muzikinio pasaulio naujokė tvirtai žino ko nori.

„Muzika yra visas mano gyvenimas ir visai nesvarbu, kad į sceną užlipau tik dabar. Džiaugiuosi, kad atsirado tokia „Opus 3“ terasa, kurioje savo pasirodymus gali surengti ir tokie muzikos naujokai kaip mes“, - energija ir gera nuotaika tryško atlikėja.

Mergina teigė, jog ateityje turi planų ir išleisti savo muzikinį albumą. O dabartinis grupės noras ir tikslas yra laimėti ir supažindinti kuo platesnę visuomenę su muzika, kurią jie atlieka.

„Dainuoju tai, ką jaučiu. Akivaizdu, kad žmonėms tai patinka. Dar prieš kelis mėnesius nebūčiau patikėjus, kad dainuosiu tokiai miniai žmonių “, - džiūgavo dainininkė.

O po rezultatų paskelbimo, užlipusi ant scenos D.Filmanavičiūtė – Miss Sheep ištarė: „Atsiprašau, bet mes ir vėl laimėjome“.

Galimybė išgarsėti

Alternatyvaus roko grupė „Grim City“ po savo pasirodymo taip pat atrodė smagiai nusiteikusi.

„Žinoma, „Opus 3“ grupės rinkimai yra labai didelis atspirties taškas. Dalyvavimas šiose varžytuvėse yra tarsi galimybė save parodyti auditorijai ir kartu suprasti bei įvertinti savo pačių muziką“, - kalbėjo grupės lyderis Markas Palubenka.

Jis pripažino, jog matė šioje scenoje ir geresnių atlikėju, nei jie patys. Tačiau svarbiausia, vaikino teigimu, dalyvavimas ir naujų kontaktų užmezgimas.

Reklamos nereikia

Vis populiarėjančios grupės „Stipriai kitaip“ vokalistas Vidas Bareikis tvirtino, jog čia dalyvauja ne dėl troškimo išgarsėti, o dėl noro Lietuvos žmones supažindinti su gera ir kokybiška  muzika.

„Mes viską atliekame stipriai kitaip, muziką irgi kuriame kitaip. Tikimės, kad galėsime ir toliau žmonėms duoti gerą produktą ir tarp mūsų visada išliks atsakomasis ryšys“, - kalbėjo solistas.

V.Bareikis sakė, jog laimėti būtų smagu, tačiau pripažino, jog jaunesnėms grupėms iškilti tokiuose renginiuose yra daug paprasčiau ir lengviau, todėl šansų „Stipriai kitaip“ turi labai mažai..

„Pats nuostabiausias dalykas, kurį čia patiriame yra žmonių palaikymas. Tik dėl jų ir grojame. Mums tai labai svarbu, nes publika įkvepia begalinės energijos“, - savo poziciją išreiškė grupės narys.


Šiame straipsnyje: opus 3

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių