„Olialia“ mergaitės byloje daugiau klausimų, nei atsakymų

Policijos pareigūnams suabejojus, ar „Olialia“ mergaitė Vaida Kisieliūtė tikrai birželio 5-osios naktį sėdėjo už jiems nepaklususio automobilio BMW vairo, bylos baigtis tapo neprognozuojama. 

Matė kaip išlipo

Ketvirtadienį Vilniaus 3-iajame apylinkės teisme nagrinėjant Apygardos teismo teisėjų Arūno ir Ritos Kisielių dukters administracinę bylą dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, liudiję Vilniaus kelių policijos valdybos pareigūnai, teigė 100 proc. nėra įsitikinę, kad už vairo sėdėjo V.Kisieliūtė.

Jie sutarė tik dėl vieno - matė, kaip šviesiaplaukė mergina išlipo iš vairuotojo pusės, kai automobilis jau stovėjo Kalnų parko papėdėje esančioje saugomoje aikštelėje.

Pažeidėjos paspruko

Patrulių teigimu, apie 4 val., jie tikrino neleistinoje vietoje Gedimino prospekte pastatytus automobilius, kai pastebėjo nuo Katedros aikštės į prospektą įvažiuojantį automobilį. Vienas iš pareigūnų, lazdele parodė, kad vairuotoja suktų į šalikėlę, tačiau mergina pavažiavo atbula, išvažiavo į kelią ir dideliu greičiu nurūko.

Kol policininkai „išsikrapštė“, BMW jau buvo dingęs.

Patruliai, matę į kurią pusę automobilis nurūko, patraukė iš paskos, pakeliui atidžiai apžiūrinėdami visas šalutines gatves. Pabėgusį BMW jie pamatė aikštelėje, iš jo kaip tik lipo V.Kisieliūtė.

Privažiavus prie jos automobilio, prasidėjo aiškinimasis, pasibaigęs tuo, kad automobilis buvo išvežtas iškviestu tralu, o V.Kisieliūtė ir kartu su ja buvusi draugė Asta Čižaitė policijos automobiliu nugabentos į Vilniaus 3-iąjį policijos komisariatą.

Pareigūnų nematė

V.Kisieliūtė ir A.Čižaitė vakar teisme papasakota istorija labai skiriasi nuo pareigūnų versijos.

Merginos neneigė įsukusios į Gedimino prospektą, tačiau teigė ten ketinę tik apsisukti, mat pakeliui Vaidai paskambino draugė ir merginų planai važiuoti „į miestą“ pasikeitė.

Jos abi tvirtino nei Gedimino prospekte, nei vėliau nematę nei pareigūnų automobilio, nei tuo labiau įjungtų švyturėlių. Negirdėjo ir per garsiakalbį sklidusio raginimo sustoti.

„Nei aš, nei Vaida nesupratome, kas čia vyksta, kodėl policininkai prie mūsų kabinėjasi, todėl pradėjome aiškintis“, - pasakojo A.Čižaitė.

Daug klausimų

Liudydami teisme painiojosi tiek policininkai, tiek V.Kisieliūtė su drauge.

Birželio 4 d. savo 22 gimtadienį šventusi „Olialia“ mergaitė negalėjo pasakyti, nei kada atvažiavo į klubą, nei kada iš jo išvažiavo. Neprisiminė ji ir, ar prieš tai buvo ko nors vartojusi. „Klube išgėriau dvi šampano taures, man tai jau labai daug“, - sakė V.Kisieliūtė.

Būtent išgertas šampanas, anksčiau dviejų individualių įmonių savininke, o dabar bedarbe prisistatančios merginos teigimu, buvo priežastis, kodėl ji negalėjo sėsti prie automobilio vairo ir jį užleido A.Čižaitei.

„Ji mano automobilį dažnai vairuodavo ir seniau“, - kalbėjo V.Kisieliūtė. Netrukus paaiškėjo, kad „seniai“ yra tik nuo gegužės 26 d., nes tik tą dieną A.Čižaitei buvo išduotas vairuotojo pažymėjimas.

Administracinę bylą nagrinėjusiam teisėjui Pavelui Borkovskiui ir vienos, ir kitos pusės liudijimai sukėlė abejonių, todėl jis nusprendė nutartį skelbti ne ketvirtadienį, kaip buvo planuota, o pirmadienį.


Šiame straipsnyje: Kisieliūtė Olialia teismas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių