Quantcast

Nuteisti merginą greitosios pagalbos automobilyje išžaginę vyrai (papildyta)

Vilniaus 2-asis apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Vilniaus greitosios pagalbos tarnybos darbuotojams, kaltinamiems 18-metės pacientės išžaginimu.

63-ejų metų vairuotojui Janui Borkovskiui skirta 5-erių metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Kaltės nepripažinusiam 36-erių metų felčeriui Kęstučiui Stasaičiui skirta 7-erių metų laisvės atėmimo bausmė.

Skelbiant nuosprendį išžaginimu ir kitais nusikaltimais įtariamiems greitosios pagalbos darbuotojams žurnalistai ir su byla nesusiję asmenys į teismo salę nebuvo įleisti.

J. Borkovskio advokatas Vytenis Dziegoraitis sako, kad skųs nuosprendį, nes bausmė per griežta.

„Dar nespėjome pakalbėti ir pasitarti, bet, mano nuomone, nuosprendis mano ginamajam yra per griežtas, mes jį apskųsime apeliacine tvarka.  Paskirta didesnė, negu konkretaus straipsnio nustatytas bausmės vidurkis. Aš manau bausmė negali būti tokia griežta, nes buvo atsakomybę lengvinančių aplinkybių, sunkinančių nenustatyta“, – paskelbus nuosprendį sakė  V. Dziegoraitis

Advokatas sakė, kad J. Borkovskis atlygino dalį žalos, pripažino kaltę, gailėjosi, atsiprašė nukentėjusiosios. Be to, kaltinamajam beveik 64-eri metai, praeityje jis neteistas. Esą paprastai tokiais atvejais skiriama vidurkio dydžio arba mažesnė bausmė, o teismas skyrė griežtesnę.

Kaltinamieji nukentėjusiajai turės solidariai atlyginti 40 tūkst. litų už padarytą žalą. J. Borkovskis jau atlygino 7 tūkst. litų.

Felčeris K. Stasaitis buvo kaltinamas pagal kelis baudžiamojo kodekso straipsnius, o vairuotojas J. Borkovskis tik pagal vieną. Teismas,  anot K. Dziegoraičio, dėl šios priežasties K.Stašaičiui skyrė griežtesnę bausmę.

Nuosprendį tikriausiai skųs ir K. Stašaitis.

Teismas paskyrė švelnesnes bausmes, nei siūlė prokuratūra. Prokuroras Rolandas Jurkevičius K. Stasaičiui siūlė skirti 11 metų, o J. Borkovskui 8 -erių metų laisvės atėmimo bausmes.


Prokuratūros duomenimis, pacientę greitosios pagalbos automobilyje kaltinamieji išžagino pernai, naktį iš spalio 23-os į 24-ą dieną.

Iškvietimas apie sužalotą ir smarkiai kraujuojančią merginą buvo gautas 23.20 val. Į Pylimo gatvėje esančią viešojo transporto stotelę, kur buvo sužeista mergina, išvyko J. Borkovskis ir K. Stasaitis.

Sužeistą merginą medikai nusprendė nuvežti į Žalgirio ligoninę, kur jai, net nenukeliant nuo vežimėlio buvo susiūtos lūpos. Vėliau pacientė pervežta į Greitosios pagalbos ligoninę Lazdynuose.

Po kelių dienų mergina kreipėsi į policiją, nes įtarė, kad greitosios pagalbos automobilyje buvo apsvaiginta medikamentais ir išžaginta.

Merginos versija teisėsaugininkai nenorėjo patikėti, tačiau gavę teismo medicinos ekspertų išvadas kriminalistai ėmė stebėti įtariamuosius ir surinkę įrodymus greitosios darbuotojus sulaikė.

Nustatyta, kad mergina išžaginta pervežant ją iš vienos ligoninės į kitą.

K. Stasaitis tvirtino, kad sužalotai pacientei buvo apžiūrėtos kirkšnys, nors vėliau nuspręsta lašelinę statyti į ranką. Mergina esą pati padėjo nuimti jai kelnes ir pėdkelnes.

„Ji man vis kartojo „noriu“ ir, kai bandžiau užmauti kelnes priešinosi. Po to pasakė: „duok ranką“, o kai daviau įkišo ją sau tarp kojų ir vis kartojo noriu, bet tuo metu nelabai supratau, ko ji nori“, – vasarį tvirtino K. Stasaitis.

Anot K. Stasaičio, praėjus savaitei po šio iškvietimo, jis su vairuotoju buvo iškviesti į apklausą policijoje, vėliau buvo pareikalauta jų abiejų seilių mėginių, o kai šie nieko neparodė – kraujo.

Rezultatai buvo medikų nenaudai – DNR mėginiai sutapo.

„Prieš iškvietimą turėjau santykių su savo drauge. Ant mano rankos tuo metu buvo žiedas, todėl gali būti, kad kai nukentėjusioji mano ranką dėjo sau prie tarpukojo, kažkas nuo žiedo ir pateko jai“, – teisinosi K. Stasaitis.

Anot prokurorų, K. Stasaitis dar ir apvogė išžagintą pacientę – pasisavino jos mobilųjį telefoną. Per kratas pas mediką rasta ir vaikų pornografijos.NAUJAUSI KOMENTARAI

remis

remis portretas
tai kad cia nuotraukoje bobute kazkokia...o gal fruktas jau i moters role isijaute pries kurorta

Noo

Noo portretas
Oi, pagiedos felčeris gaidžiuku. Bus smagios procedūros. O iš esmės tai viskas teisinga - jei vietoj galvos tik varpos galvutė, o joje tik viena mintis - įkišt ištraukt, tai ir turi tai ką turi.Apsirūpink , felčeri, vazelino atsargom.

Algis

Algis portretas
gavo daugiau, nei kiti uz nuzudyma gauna... bet gerai, kad bent nuteise.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių