Nušvilptos Sausio 13-osios atgarsiai: kodėl savivaldybė davė leidimą mitingui?

Grįžti į straipsnį

Laisvės gynėjas

Laisvės gynėjas portretas
Žmonės kurie turi savo nuomonę tiek prie ruso,ar laisvoje Lietuvoje yra tautos priešai.

Teises

Teises portretas
Prieš 31 metus zmones teises turejo

o

o portretas
kas cia daugiausia triuksma kelia tai visokios susimarmaliavusios audrones /vandens stiklyneje/ sukeldamos audra ir visi kt kom sovietnomenklatur palikymo kuris kvepia zydpelesiais su zydmelina penkiakampe reikiamu laiku pavirstanti raudona setonzvaigzde kraujo fone tai toki kontingenta siandien nori padaryt si vasalsaika pardavusi visa tauta ir tai jau ne zmones o klonai /biorobotai uzprogramuoti setonisku jegu griovimui ir patys biredami nori kuo daugiau sielu pasigrobt ka ir matome bet nevisi nes marmalas blokuoja viska iki AA======

Darbdaviai

Darbdaviai portretas
Prieš 31 metus mes neprašėme leidimų, bet ėjome ir darėme tai kas mums reikia. Atleiskite moterybe, - šiandiena priversti daryti tą patį, nes neturime su kuo pasitarti, padiskutuoti. Būtų gerai, kad postus paliktumėte atsistatydami. Gana pelnytis mūsų sąskaita.

Kodėl savivaldybė davė leidimą,

Kodėl savivaldybė davė leidimą, portretas
todėl, kad savivaldybėje yra savų žmonių, kuriems ne vis tiek kas darosi Lietuvoje. Netikusi ši valdžia, ji skurdina tautą.

dar

dar portretas
manau minejima reik daryt seime.Lauke koncerta,gal kariu parada.

..

.. portretas
na,neduos vasario 16 leidimo...Galvojat,kad nesirinks,neprotestuos?Nebent Simonyte isdrases ir atleis apsidirbusius ministrus.

dru

dru portretas
švonderis tas savivaldybės atstovas

atsitiktinumas

atsitiktinumas portretas
? ar režisūra?, iki tol per valstybines šventes būtinai atvažiuodavo ir gaudavo leidimus koncertams rengti su repertuaru "gimę tarybų sąjungoje" dabar uždraudus - pasikeitimai, klausimas: kas gali paneigti, kad Vilniaus valdžia žinojo ką daro?

Nu nu rimtai

Nu nu rimtai portretas
O kodel ir kas nusprende kad ten svilpe visa tauta, tai gal dalis . Nu jeigu Paryziuje susirinko koki 50 000 protestuoti pries valdzios kokius nors sprendimus a tai ir ten sako kad susirinko tauta ar kad ten susirinko protestuotojai!!! O nepatenkintu del beleko visada buvo ir bus.

Anonimas

Anonimas portretas
šaika budulių su pretenzija į Tautos balsą..., jei nebūtų graudu.

desperacija

desperacija portretas
O kokiu pagrindu savivaldybė turėjo neduoti leidimo? Visiška valdžią uzurpavusiųjų ir jų propagandonešių desperacija. Katino dienos baigiasi. :)

Audronė

Audronė portretas
Gėda Vilniaus savivaldybei!

o kodel

o kodel portretas
sausio 13 neturi likt jokios demokratijos? kad ponam sventes nepagadint????????????

oho

oho portretas
Čia, tipo, nepriklausomos Lietuvos jaunimas, ta žurnalistė? Tai jau geriau buvo gimti komjaunimo tiesos žurnaliste – ten kaip tik su savo tarybinės bobos mentalitetu

LAISVA

LAISVA portretas
KA JUS CIA STENAT,VISAM PASAULY VYKSTA PROTESTAI. SIANDIEN VISOJ LENKIJOJ VISUOSE MIESTUOSE PROTESTAI

Kodėl

Kodėl portretas
Kodėl antivaxeriai tokie pikti?

Anonimas

Anonimas portretas
Sveikintinas įvykis ,šaunuoliai.Ir leidimo nereikia mitingui ,žmonės savo valią susirinko išreikšti nepasitikėjimo tai kas vyksta Lietuvoje ,buvo neišgirsti ir peticijos nepaisė.Per tokį milijoną pagaliau išgirdo tautos nuomone pirmyn,taip visada.

Taigi

Taigi portretas
Niekur kitur gyvai nepamatysi dabartinės valdžios atstovių,tai piliečiai ir pasinaudojo tokia diena.Gal dabar valdžios mergaitėms bus pamoka,kad nereikia slėptis nuo liaudies savo kabinetuose,o išklausyti jų nuomonę.

puk

puk portretas
antivakseriai jau visai protą pametė iš pykčio. Ar jums kliūtis į Maximą nueiti yra pretekstas sugyvulėti ?

Švilpikų diena

Švilpikų diena portretas
Valdžios atstovai kasdien tautą nušvilpinėja, tai pirmai gerai progai pasitaikius kodėl nepašvilpaut!

konservtissigimeliu gauja apnaglejo visiskai

konservtissigimeliu gauja apnaglejo visiskai portretas
matomai dabar TAUTAI reikes atsiklaus zemakelnio kuproto Ozio fasisto -jedinstvenininko ar leis tautai susirinkt mitinguot ar neleis....

TAUTAI SIA TEISE SUTEIKIA

TAUTAI SIA TEISE SUTEIKIA portretas
KONSTITUCIJA , O NE KAZKOKI NUSUSE VALDININKELIAI KURIUOS TAUTA NUSVILPIA .....KAIP DEBILDAUNIIU BANDA....

o kokia teise turi kazkokios tai kaciu sumyztos

o kokia teise turi kazkokios tai kaciu sumyztos portretas
savivaldybes klierkai tautos tarnai ,,,,DUOT ar NEDUOT ,,,,, leidima TAUTAI MITINGUOT ?????? JIE PRIVALO DUOT LEIDIMA ...BE JOKIU ISSIPISI........JIMU

ANUPRAS

ANUPRAS portretas
Įdomu , kaip valdžia aiškinsis pasaulio visuomenei , KAD BUVO NUŠVILPTI JUODAI .

Piliečio teisės

Piliečio teisės portretas
Politinės teisės oficialiai yra užtikrinamos tik piliečiams, tačiau kai kuriomis praktiškai gali naudotis ir kiti asmenys, nepiliečiai. Išskiriama asmens politinė laisvė (įskaitant asmenines teises kaip sąžinės (minties) laisvė, žodžio laisvė, tikėjimo laisvė, spaudos laisvė, kilnojimosi laisvė), teisė dalyvauti pilietinėje visuomenėje ir politikoje, asociacijų laisvė (teisė laisvai vienytis į įvairias organizacijas), susirinkimų laisvė; teisė protestuoti (kai kur - ir teisė sukilti, vad. teisė į maištą), peticijos teisė, rinkimų teisė (aktyvioji ir pasyvioji). Pilietinės ir politinės teisės sudaro pirmąją Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos dalį (antrają dalį - vad. ekonominės, socialinės ir kultūrinės laisvės).

Krabas

Krabas portretas
Dabar registruos i mitingus tik su GP ir sertifikatais bei partiniais pažymejimais. Kiti už tvoros:)

O koks Dievas

O koks Dievas portretas
aplamai kur nutare,kad reikia kazkieno leidimo tautos valiai!??

Nu tu matai???

Nu tu matai??? portretas
Ėmė, ir davė leidimą... Ot kokie blogi tie savibledybėje.

Anonimas

Anonimas portretas
.Norint parodyti nepasitenkinima valdžia reikia tos valdžios atsiklausti ir gauti leidimą.NU jai tu tiek naivus kad tą leidimą greit išpeši tai kaip sakoma- veliava tau į rankas.

to senjora

to senjora portretas
kiek jums metų, kad rašyti nebemokate, spėju, kad laaabai daug? Paprašykite proproanūkų, kad klaidas ištaisytų, nes per daug gudrios mintys kvailai atrodo.

?

? portretas
Tai dalyvauti,pasiklausyti kalbų jau be leidimo nebegalima,kaip suprasti?,rašoma,kodėl davė leidimą,paaiskinkite žinovai.

Azuolas

Azuolas portretas
Abonementas? Darkymuisi, pusprociams, menkystoms?

la

la portretas
Nusvilpe valdanciaja dauguma ir vyriausybe......

Juozas

Juozas portretas
Labai teisingai ir pagal įstatymą pasielgė, išduodami leidimą. Taip, ten susirinko nedidelė tautos dalis (o gaila...), bet vien iš juos palaikančių komentarų po straipsniais galima daryti išvadą, kad labai didelė tautos dalis nepatenkinta dabartine valdžia. Nepatenkinti net tie, kurie galvoja, kad tos dienos mitingui buvo ir ne vieta, ir ne laikas. Tad valdžiai labai laikas susimąstyti ir keisti savo darbą. Šimonytei tikrai verta pagalvoti, kaip pirmiau padaryti, kad mes turėtume europinius atlyginimus ir pensijas, o tik po to europinius NT ir automobilių mokesčius.

matosi

matosi portretas
kad tai ne lietuve nes senjoros veisiasi ne lietuvoje pas mus tik ponios ir paneles tai jei lojat lokit pas save ispanu ar itaolu bardakeliuose o savo veidmainiska israiska palikite savo sudegintiems tevynainiams kuriu neleido deramai palaidot isverstaskure iwsprotejusio nuo arogantiskos neapykantos berg garbintoja ===

Davė leidimą,

Davė leidimą, portretas
nes įstatymo, numatančio tokią galimybę, nors kai kasto labai norėtų

Senjora

Senjora portretas
Kas išdavė laidimą,kad terstu kovotojų už laisvę atminimą.Tie žmonės kažkokie nedeakvatūs kažkokie apsvsigę,žviegia diktatūrai ne.Turbūt jie net nežino,kas yra diktatūra,jei būtu diktatūra ant valldžios nesoėtum nei cyptelti,apgailėtini žmogeliai pasivadine tauta.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ar kaip Lukašenka vis ieško kaltų?! Tegul paieško kaltų, kaip anūkėlis už dyką įsigijo sostinėje žemės - kituose ieško ir šapelio,kai savyje nemato net dramblio!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių