Quantcast

Nuo smurto kenčiančios moterys pagalbos sulauks paskambinusios 112

Antradienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensiono specialistai jau trečią kartą surengė mokymus Bendrojo pagalbos centro darbuotojams.

Jie buvo mokami, kaip teikti pagalbą smurtą patiriančioms moterims, kurios kreipiasi pagalbos numeriu 112. Šie mokymai yra Valstybinės smurto prieš moteris mažinimo strategijos įgyvendinimo priemonių 2007-2009 m. plano dalis.

Dalyvaudamas priemonėje „Stiprinti Bendrojo pagalbos centro pareigūnų gebėjimus tinkamai reaguoti į smurtą šeimoje patiriančių moterų pagalbos prašymus bendruoju pagalbos telefonu 112“ Bendrasis pagalbos centras šių metų liepos 22 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensionu.

Jo specialistai geranoriškai sutiko neatlygintinai prisidėti prie Bendrojo pagalbos centro teikiamų paslaugų kokybės gerinimo ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimo.

Planuojama, kad iki metų pabaigos specialią mokymo programą, skirtą darbuotojų švietimui ir kvalifikacijai kelti bei Centro pareigūnų gebėjimams tinkamai reaguoti į smurtą šeimoje patiriančių moterų pagalbos prašymus, baigs visi Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriaus pareigūnai.

Vidutiniškai per mėnesį Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriaus pareigūnai telefonu 112 sulaukia apie 82 tūkst. skambučių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių