Pereiti į pagrindinį turinį

Nuo šiandien tarp Vilniaus ir Stokholmo dvigubėja skrydžių skaičius

2013-08-19 10:55 diena.lt inf.
Vilniaus oro uostas tikisi užsieniečių antplūdžio
Vilniaus oro uostas tikisi užsieniečių antplūdžio / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.
Turinys

Nuo š.m. rugpjūčio 19 d. Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS keleivius tarp Vilniaus ir Stokholmo skraidins 12 kartų per savaitę, t.y. darbo dienomis vykdys po 2 skrydžius per dieną, o šeštadieniais ir sekmadieniais – po vieną. Iki šiol šiuo maršrutu bendrovė keleivius skraidino 6 karus per savaitę, t.y. kasdien išskyrus šeštadienius.

„Siekdami pagerinti susisiekimą tarp Stokholmo ir Vilniaus, mūsų verslo klientams po atostogų grįžtant prie įprasto darbų ritmo, nuo šiandien dvigubiname skrydžių skaičių šiuo maršrutu“, - teigia SAS vadovė Baltijos šalims Rūta Jucienė.

SAS lėktuvai darbo dienomis Stokholmo Arlandos oro uoste kils 08:35 val. ir 14:45 val., o iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto išskris 11:45 val. ir 17:55 val. Švedijos sostinės oro uoste SAS lėktuvai šeštadienį ir sekmadienį kils po vieną kartą per dieną, atitinkamai 08:35 val. ir 17:55 val., iš Vilniaus šeštadienį išskris 11:45 val., sekmadienį - 21:05 val. Skrydis truks apie 1 val. 30 min.

Dėl papildomų reisų į Stokholmą keleiviai iš Vilniaus turės daugiau patogių jungčių su įvairiais Europos miestais - Briuseliu, Londonu, Paryžiumi, Amsterdamu, Mančesteriu, taip pat su miestais Švedijoje ir Suomijoje.

Skrydžių bendrovė SAS Lietuvoje šiuo metu iš viso vykdo 44 skrydžius per savaitę: 19 skrydžių per savaitę iš Vilniaus į Kopenhagą bei 13 skrydžių per savaitę iš Palangos į Kopenhagą, taip pat 12 skrydžių per savaitę iš Vilniaus į Stokholmą.