Neveikiant greičio matuokliams policija stebės akyliau

Nors stacionarūs greičio matuokliai mieste šiuo metu neveikia, policija ypač įdėmiai stebi vairuotojų elgesį kitais būdais ir priemonėmis – viešomis ir neviešomis. Greičio mėgėjams neverta viltis didesnės tikimybės likti nepastebėtiems ir nenubaustiems, - perspėja sostinės policija.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai eismo priežiūrai naudoja specialiomis spalvomis nedažytus ir policijos skiriamaisiais ženklais nežymėtus tarnybinius automobilius VW CADDY su juose įmontuotais mobiliais greičio ir kitais eismo kontrolės prietaisais.

Vilniaus mieste ir apskrityje šiais automobiliais neviešo patruliavimo būdu planingai dirbama kasdien, todėl visose problemiškose gatvėse ir keliuose turime realią galimybę ne tik fiksuoti greitį viršijančius vairuotojus, bet ir kitus Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus  – netinkamo parkavimo, važiavimo maršrutinio transporto eismo juosta ir pan. Šiuose automobiliuose esančia šiuolaikine technine įranga kasdien fiksuojami keli šimtai KET pažeidimų, iš jų apie 40 – leistino greičio viršijimų.

Vilniaus policija nuolat rengia greičio kontrolės akcijas, tikslines policines priemones. Pareigūnai budi kelių eismo prasme probleminėse miesto vietose, intensyviau dirba transporto spūsčių metu, matuoja greitį bei fiksuoja pažeidėjus budėjimo vietas keičiančiuose mobiliuose postuose.

Portalas primena, kad žinią dėl neveikiančių matuoklių Vilniaus policijos pareigūnai Vilniaus savivaldybei pranešė dar prieš mėnesį. Tačiau iki šios dienos niekas nepasikeitė – matuoklių akis sostinės kelių eismo pažeidėjams tebėra užmerkta.


Šiame straipsnyje: greičio matuokliairadarai\

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių