Quantcast

Nesustojusį automobilį Trakų policija persekiojo 60 kilometrų

Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai naktį 60 kilometrų persekiojo neblaivų automobilio vairuotoją.

Gaudynės prasidėjo Trakų rajone ir baigėsi Elektrėnų savivaldybės teritorijoje. Bėgdamas nuo policijos, vairuotojas padarė dar daugybę Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Šeštadienį Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patruliai, dirbdami pagal sustiprintos policijos priemonės planą, tikrino vairuotojų blaivumą Lentvario mieste, Geležinkelio gatvėje.

Pasak policijos pranešimo, 3.30 val. pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį raudonos spalvos automobilį. Automobilis buvo stabdomas, tačiau vairuotojas dar labiau padidino greitį ir nuvažiavo Trakų miesto link.

Nestojusį automobilį du policijos ekipažai persekiojo apie 60 kilometrų ir sustabdė Elektrėnų savivaldybės, Kazokiškių seniūnijoje.

Pareigūnų teigimu, bėgdamas nuo policijos, automobilis važiavo pavojingai, išjungęs žibintų šviesas, nerodydamas posūkio signalų, išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą. Be to, netgi bandė nustumti patrulių ekipažą nuo kelio.

Sustabdžius minėtą automobilį paaiškėjo, kad jame buvo penki asmenys, iš jų dvi nepilnametės merginos.

Vairuotojas, iššokęs iš automobilio, bandė pabėgti į mišką, tačiau pareigūnai jį pasivijo. Sulaikomas jis priešinosi, todėl buvo panaudotos dujos ir elektros impulsų prietaisas „Taser“. Paaiškėjo, kad vairuotojas - Vilniaus rajono gyventojas. Jis buvo neblaivus ir neturėjo teisės vairuoti.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

grynas juokas

grynas juokas portretas
neturi ką veikti, kiek kuro išdegino ar ne gaila?

ir ka dabar

ir ka dabar portretas
2000 lt bauda ir transporto priemones (jauciu antro golfo) komfiskavimas???

Melas

Melas portretas
ne persekiojo, o vaziavo is paskos.
VISI KOMENTARAI 3

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių