Quantcast

Nelegaliai dirbantį taksistą nubaudė dvigubai

  • Teksto dydis:

Antradienį Vilniuje surengtas reidas – tikrinti taksi vairuotojai prie Vilniaus tarptautinio oro uosto.

Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai reido metu pastebėjo taksi vairuotoją, kuris ant automobilio stogo neturėjo taksi plafono. Išleidęs keleivį, taksi vairuotojas nepakluso Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams ir stabdomas nuvažiavo.

Pagal Keleivių vežimo lengvaisiais automobiliais taksi taisyklių reikalavimus, taksi automobilio vairuotojai, stabdomi savivaldybės administracijos pareigūnų, privalo nedelsiant sustoti.

Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai iškvietė policijos pareigūnus, kurie taksi vairuotoją sustabdė tik Šalčininkuose.

Taksi vairuotojui išrašyti du baudos protokolai – už taksi paslaugų teikimą neturint tam reikiamų dokumentų ir policijos pareigūnų reikalavimo sustoti nevykdymą. Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai ypač kreips dėmesį į tuos taksi vairuotojus, kurie nestoja, nepateikia dokumentų ir taip vengia atsakomybės.

Didžiausias Viešosios tvarkos skyriaus dėmesys šiuo metu skirtas Tarptautiniam Vilniaus oro uosto ir Vilniaus geležinkelio stoties teritorijai siekiant užtikrinti tinkamą keleivių aptarnavimą, kadangi Lietuva yra pradėjusi pirmininkavimą Europos Sąjungos tarybai.

Vilniaus  miesto savivaldybė nuolat gauna užsienio svečių ir Vilniaus gyventojų nusiskundimų, kad taksi veiklą vykdantys asmenys siekia pasipelnyti ir veža už gerokai didesnius tarifus. Taip pat užfiksuoti atvejai, kai taksi vairuotojai, norėdami apgauti klientus, specialiai falsifikuoja taksometrų duomenis, rūko automobiliuose, nors tai draudžia keleivių vežimo taksi automobiliais taisyklės, neturi reikiamų dokumentų.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad keleivis, važiuojantis taksi, turi reikalauti iš taksi vairuotojo kelionės čekio. Taksi vairuotojas taip pat turi būti matomoje vietoje pritvirtinęs taksi tarifus, leidimą verstis taksi veikla.

Už keleivių vežimo lengvaisiais taksi automobiliais pažeidimus skiriama bauda nuo 50 iki 100 litų, už komercinės-ūkinės veiklos pažeidimus, t.y. dirbant be leidimo – nuo 500 iki 1000 litų.

Kaip laikomasi keleivių vežimo lengvaisiais taksi automobiliais taisyklių,  Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai tikrina nuolat ir kitose Vilniaus miesto vietose.NAUJAUSI KOMENTARAI

p

p portretas
O kada Klaipedoje nelegalus isgaudis? Dirba atsipalaidave, tik plafona nusieme ir ant visko padeje?

aha

aha portretas
jau tas taksistas, tai tikras Nepriklausomybės duobkasys, baisiausias nusikaltėlis
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių