Neįgaliųjų vaikų mugė-paroda Mokytojų namuose vyks 8-tą kartą

Per tradicinę atvelykio mugę-parodą ,,Angelų vaikai – su meile Jums” Mokytojų namuose Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė ir Mokytojų namų direktorė neįgaliems vaikams žada iškepti rekordinio dydžio kiaušinienę.

Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga kartu su Vilniaus mokytojų namais balandžio 19 dieną organizuos tradicinę specialiųjų mokyklų ir pensionatų auklėtinių darbų Atvelykio mugę-parodą ,,Angelų vaikai – su meile Jums”.

Ši, vilniečių pamėgta šventė, Vilniaus mokytojų namuose rengiama jau aštuntą kartą.

Mugė-paroda prasidės 10 valandą Vilniaus mokytojų namų kiemelyje ir lankytojų lauks iki 16 valandos. Kasmet į šią gražią šventę suvažiuoja apie du šimtus neįgaliųjų vaikų, kurie atveža vis įdomesnių, kartais net garsių menininkų kūriniams prilygstančių darbų.

Visi už darbelius gauti pinigai atitenka patiems autoriams. Šiemet vaikus ir mugės lankytojus linksmins ne tiki žinomi dainininkai ir kolektyvai,  šventėje taip pat dalyvaus Lietuvos policijos odorologijos tyrimų ir kinologijos valdybos pareigūnai su tarnybiniais šunimis.

Neįgalius vaikus vaišins Vaiko teisių apsaugos kontrolierė R. Šalaševičiūtė ir Mokytojų namų direktorė Z.Zepnickienė. Milžiniškose keptuvėse šio renginio šeimininkės pačios keps gardžią kiaušinienę.

Renginio programa:
10 val.  Mugės atidarymas.
11 val.  Muzikinis pusvalandis su vaikų muzikos studija DŽIMBA
(vad. Agnė  ir Andrius Borisevičiai) ir dainininkėmis – Taja, Eva, Alicija.
11.30 val. Dresuotų tarnybinių šunų pasirodymas.           
Dalyvaus Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Odorologinių tyrimų  ir kinologijos valdybos pareigūnai su dresuotais tarnybiniais šunimis.
12 val. Svečiuose folkloro festivalis O KIENO ŽALI SODAI 2009. Koncertuos: folkloro kolektyvai „Ratilio”, „Poringė”, „Spiečius” (Vilnius), „Linago”, „Goštauta” (Kaunas), svečiai iš Rygos – „Dandari”.Ves LTV laidos „Gero ūpo” vedėja Loreta Sungailienė.
12.30 val. Vaiko teisių apsaugos kontrolierė R. Šalaševičiūtė ir Mokytojų namų direktorė Z.Zepnickienė neįgaliems vaikams keps rekordinio dydžio kiaušinienę.
13 val. Muzikinė popietė su vaikų dainavimo studija MIKROFONAS
(vad. Giedrius Balutis ir Violeta Garnienė).
14.30 val. Muzikinė Raganiukės teatro improvizacija „Raganiukė ir Velykos”.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių