Quantcast

Negavę leidimo mitinguoti tėvai reikalauja V.Milėno atsiprašymo

Tėvų protesto akciją prieš Vyriausybės siūlymus Seimui mažinti maksimalias motinystės (tėvystės) išmokas surengę tėvai reikalauja Vilniaus savivaldybės atsiprašymo.

Negavę leidimo protestuoti, mitingo organizatoriai savivaldybės atsakymą vadina „pasityčiojimo viršūne“.

Ketvirtadienį mitingo organizatoriai Darius Šaluga ir Mantas Četkauskas išplatino viešą laišką Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui Vytautui Milėnui, kuriame reikalauja jo atsiprašymo.

„Manome, kad Jūsų neigiamas atsakymas yra nepagrįstas jokiais teisiniais argumentais, todėl laikome, kad daugelio tėvų konstitucinė teisė laisvai išsakyti savo nuomonę buvo pažeista, kadangi norintys atvykti į protesto akciją į ją nevyko sužinoję, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracija neišdavė leidimo“, - rašoma laiške.

Kreipimosi autoriai reikalauja viešo atsiprašymo bei tinkamo paaiškinimo kodėl nebuvo išduotas protesto akcijai leidimas.
„Kitu atveju būsime priversti kreiptis į teismą dėl Jūsų atsakymo pripažinimo neteisėtu, juolab, kad neišduodami leidimo, pažeidėte Susirinkimų įstatymą“, - grasina jauni tėvai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių