Quantcast

Neblaivus K.Kerbedis šlitinėjo Vilniaus autobusų stotyje

Žinomas Lietuvos estrados dainininkas Kastytis Kerbedis ketvirtadienį atsidūrė viename iš sostinės policijos komisariatų, pasakojama LNK žiniose.

Vilniaus miesto policijos pareigūnus apie stoties prieigose slankiojantį girtą vyriškį trečiadienį po pietų informavo autobusų stoties apsaugininkai. Viešumoje neblaivų buvusį asmenį išvežus į vieną policijos komisariatų, paaiškėjo, kad jis - visuomenėje žinomas Lietuvos dainininkas K.Kerbedis.

Dainininkui nustatytas sunkus girtumas - 2,74 promilės. Komisariate K.Kerbedis pradėjo siautėti - įžeidinėti policijos pareigūnus ir jiems grasinti.

Už tai, kad šlaistėsi girtas viešoje vietoje, K.Kerbedis nubaustas 30 litų bauda. Dėl pareigūnų įžeidinėjimo jam bus surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, o medžiaga bus išsiųsta teismui, kur bus sprendžiama, kokios baudos už tai susilauks dainininkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

galejo

galejo portretas
policijai padainuoti ,,pieniu vyna,,

na ir kas

na ir kas portretas
maciau ne viena karta kaip AMB ir kiti gere degtine.... na ir kas

123

123 portretas
o man Kerbedis lb patinka kaip dainininkas! savo darba atlieka is dusios tikrai.O kas negeria dabar toj lietuvelej,einu prisipilsiu
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių