Quantcast

Naujųjų metų naktį plėšikavę broliai atsisveikins su laisve

Vilniaus 1-asis apylinkės teismas paskelbė nuosprendį dviems sausio 1-osios naktį sostinėje plėšikavusiems broliams.

Anksčiau tris kartus už vagystes teistas 27 metų Kęstutis Šukelis ir už narkotikų laikymą be tikslo juos platinti už grotų sėdęs penkeriais metais jaunesnis broils Mantas Šukelis šįkart pataisos namuose praleis tiek pat laiko – pustrečių metų.

K.ir M. Šukeliai „prisilinksmino“ sausio 1-osios naktį. Apie 2 val. nakties, paslaugūs broliukai, pasisiūlė pavežti pakeliui sutiktą vyrą ir moterį iki Ukmergės gatvės, tačiau netrukus persigalvojo.

Nukentėjusieji buvo nuvežė iki Žirmūnų mikrorajone esančios Gelbėjimo stoties, mušami ir grasinant peiliu apiplėšti.

Teisme nustatyta, kad M.Šimelis ir K.Šimelis iš moters pagrobė rankinę, kurioje buvo 700 litų vertės mobilusis telefonas, 10 litų vertėss piniginė, su tiek pat joje buvusių pinigų, moksleivio pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė, elektroninis važiavimo bilietas, 899 litų vertės skaitmenins fotoaparatas, o iš vyro - odinę piniginę, kurioje buvo 10 litų, asmens tapatybės kortelę, socialinio draudimo pažymėjimą, dvi banko mokėjimo korteles, 90 litų grynųjų pinigų.

Nukentėjusieji suskaičiavo, kad dėl plėšikų jie patyrė 1878 litus. Šią sumą jiems turės atlyginti abu broliai.

Abu kaltinamieji teisiamajame posėdyje kaltę pripažino iš dalies: jie prisipažino apiplėšę nukentėjusiuosius, tačiau neigė, jog tai buvo ginkluotas apiplėšimas. Nuo M.ir K.Šimelių nukentėjusi moteris, tai kategoriškai paneigė – užpuolikų rankose peilį ji teigė mačiusi du kartus.

Netikėti ja, teismas neturėjo pagrindo.


Šiame straipsnyje: plėšimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių