Quantcast

Nauji paviljonai kioskininkams kainuos nuo 10 iki 140 tūkst. litų

Paaiškėjo, iš kurių bendrovių ir už kiek Vilniaus kioskininkai turės pirkti naujus paviljonus. Savivaldybės paskelbtas konkursas naujo įvaizdžio tipinių kioskų gamintojams parinkti baigėsi. Naujų paviljonų kainos svyruoja nuo 10 tūkst. iki 140 tūkst. litų.

Savivaldybės atstovai informavo, kad kioskus gamins VšĮ „Vizualinių komunikacijų studija“, UAB „Ryterna“ ir UAB „Aliuminio konstrukcijos“.

Nuo miesto centro nutolusioms teritorijoms skirta 6 kv. m. mažoji prekybos vieta kainuos nuo 10 tūkst. iki 35 tūkst. Norintys 7,5 kv. m. paviljono turės mokėti nuo 12 tūkst. iki 38 tūkst. litų.
Nuo miesto centro nutolusioms, tačiau arčiau centro esančioms teritorijoms skirti paviljonai – brangesni. Jie, priklausomai nuo dydžio, gali kainuoti nuo ir 22 tūkst., ir 108 tūkst. litų.

Daugiausiai teks atseikėti paviljonus turintiems miesto centre ir senamiestyje. Už naują 8 kv. m. paviljoną gali tekti pakloti nuo 30 tūkst. iki 65 tūkst. Didesnis – 22 kv. m. paviljonas gali kainuoti nuo 70 tūkst. iki 140 tūkst. litų. Kiosko savininkas gali pasirinkti bet kurį iš konkursą laimėjusių gamintojų.

Naujus kioskus pagal savivaldybės reikalavimus iš jos atrinktų gamintojų bus galima užsisakyti jau vasarą. Pats miestas ateityje rengiasi įsigyti tik kelis kioskus ir vėliau juos išnuomoti. Taip portalui diena.lt yra sakęs Vytautas Grinius, savivaldybės Ekonomikos ir investicijų departamento direktorius.

„Kai baigsis dabartinės sutartys su kioskus nuomojančiais prekybininkais, jie turės pagal miesto pasiūlytą projektą pasigaminti kioską, jei norės, kad pratęstume leidimus. Norime, kad kioskai būtų vienodos išvaizdos, o ne taip, kaip dabar: vieni šiokie, kiti – kitokie“, – „kioskų reformos“ esmę pristatė V.Grinius.

Savivaldybės atstovo teigimu, mėnesinė rinkliava už prekybą kioskuose ir taip nedidelė, tad kokios nors finansinės pagalbos perkant kioską iš miesto tikėtis nereikia. „Konteinerius primenantys statiniai tikrai nepuošia miesto. O nauja tvarka galios be išimties visiems kioskams, taip pat spaudos", - yra sakęs V.Grinius.

Savivaldybės atstovo teigimu, pats miestas ateityje planuoja įsigyti tris kioskus, vėliau juos išnuomoti, šalia jų įrengti dviračių nuomos punktus.NAUJAUSI KOMENTARAI

666

666 portretas
gryna afera , kaip gali man kazkas nurodyti is ko man pirkti kioska ? taip daro tik aferistai ir nusikalteliai . Sveiku protu mastant tai galima butu zmogui pateikti tik projektu kopijas kaip turi atrodyti tokios ar kitokios kvadraturos kioskai , o zmogus turedas projekta galetu ieskotis kas jam pagamins kioska .

666

666 portretas
o tai kad miestas ruosiasi isigyti kioskus tai rodo kad tai panasu i tikra afera
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių