Pereiti į pagrindinį turinį

Naujas Vilniaus savivaldybės kontrolierius - G.Radavičius

2012-05-15 19:05
Naujas Vilniaus savivaldybės kontrolierius - G.Radavičius
Naujas Vilniaus savivaldybės kontrolierius - G.Radavičius / Gedimino Bartuškos nuotr.
Turinys

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje priimtas sprendimas dėl naujo savivaldybės kontrolieriaus. Juo tapo Gintaras Radavičius.

G. Radavičius anksčiau dirbo banko „Snoras“ verslo klientų departamento direktoriumi.

Paskutinė darbovietė – 487-oji GSEB (Garažų statybos ir eksploatavimo bendrija), prieš tai G. Radavičius dirbo PAREX banko Valdyboje, kur vadovavo banko Verslo bankininkystės tarnybai.

G. Radavičius greitai apsigynė nuo opozicijos klausimų dėl darbinės praeities.

„Iš banko „Snoras“ išėjau 2006 metais“, - trumpai į vienintelį klausimą atsakė G. Radavičius.

„Su buvusiu savivaldybės kontrolieriumi teisminis ginčas vis dar vyksta, bet tai netrukdo. Kai bus sprendimas, tada ir galvosime, ką toliau daryti. Sprendimas priimtas“, - reziumavo tarybos posėdyje pirmininkaujantis meras Artūras Zuokas.

Buvęs Vilniaus savivaldybės kontrolierius Šarūnas Skučas buvo atleistas 2011 metų birželio 28 dieną.

Vilniaus apygardos administracinis teismas 2011 metų gruodžio 28 dieną nusprendė, kad Š Skučas atleistas neteisėtai. Į darbą nė nespėjęs grįžti Š. Skučas tarybos narių sprendimu dėl pravaikštų iš darbo vėl atleistas.

Šį sprendimą Š. Skučas taip pat apskundė teismui. Š. Skučas yra sakęs, kad jo atleidimai susiję su tarnybos pradėtais tyrimais dėl miesto sutarčių su „Siemens“ arenos šeimininkais.

Laikinai Kontrolės ir audito tarnybai vadovavo specialistė Jurgita Levinienė. 2012 metų kovą sostinės savivaldybės administracija paskelbė konkursą savivaldybės kontrolieriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo G. Radavičius.

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi turėti aukštąjį išsilavinimą ir ne mažesnį kaip trejų metų darbo stažą finansų, ekonomikos, teisės, audito, kontrolės arba viešojo administravimo srityje.