Quantcast

Naujas traukinys jau atkeliavo į Vilnių

Vilnių pasiekė pirmasis bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ šiemet įsigytas modernus šiuolaikinis dyzelinis traukinys, pagamintas Lenkijos įmonėje „PESA Bydgoszcz“. Antros klasės keleivinis traukinys 630M turi 140 sėdimų vietų ir gali važiuoti 140 km/val. greičiu.

Šis traukinys gegužės 26 d. pradės vežti keleivius maršrutu Vilnius–Minskas–Vilnius.

Tai pirmasis iš trijų šiemet bendrovės perkamų traukinių, pagamintų Lenkijos gamykloje. Dar vienas turi atvykti gegužės mėnesį, jis taip pat kursuos tarp Lietuvos ir Baltarusijos sostinių. Trečiasis toks traukinys, kurio laukiama metų pabaigoje, bus naudojamas vietinio susisiekimo maršrutuose.

Traukiniais keliaujančių keleivių srautas iš Minsko į Vilnių ir atgal pastaraisiais metais ypač išaugo: 2012 metais tarp dviejų sostinių keliavo 269 tūkst., arba net 65,6 proc. daugiau keleivių nei 2011 m. Jau šių metų pirmąjį ketvirtį tarp Vilniaus ir Minsko keliavo 76 tūkst. keleivių, arba 30 proc. daugiau nei per pirmus tris 2012 m. mėnesius.

„Lietuvos geležinkeliai“ nuo 2008 metų vykdo intensyvią riedmenų atnaujinimo strategiją ir per pastaruosius 5 metus įsigijo 20 naujų traukinių, pagamintų remiantis naujausiomis technologijomis ir atitinkančių šiuolaikinius keleivių poreikius. Iki 2020 metų, gavus ES paramą, tikimasi įsigyti dar 26 naujus riedmenis ir visiškai atnaujinti dyzelinių ir elektrinių traukinių parką.NAUJAUSI KOMENTARAI

TT

TT portretas
Kauno diena jau geri 4 metai ypac teigiamus reklaminiu straipsnius apie Lieuvos gelezinkelius raso. Lietuvos begiai niekur neleidzia vaziuoti greciau kaip 120km/h daug kur iki 90km greiciu, taip kad kelioniu laikas labai ilgas. I Vilniu greiciau kaip per valanda taip ir liko neiguvendinta, nors suokta apie tai nuo 2006m. Ir dar kaipmin 5metus vaziuos ilgiau nei 1h.. Klaipeda- Vilnius isvis akmens amzius. Vilnius - Minskas zada kad uz menesio bus per 2.30h, bet tai tik 180km,nieko ispudingo.

Jo

Jo portretas
anekdotas,o kodel ne i Sibira? LG veikejams matyt sarai susisuko . Kam dirbat[tarnaujat] veikejai,kodel Lietuvos Respublikos pilietis negali nuvykti,gelezinkeliu 140 km/h greiciu i Berlyna-Paryziu-Roma ?

elektra

elektra portretas
kodel dyzeliniai?
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių