Quantcast

Nauja vilniečių šeima: jaunoji – santūri, jaunikis – išprotėjęs

Šeštadienį naują šeimą, jaunuosius Kanišauskus, tuoktuvių proga sveikino artimiausi žmonės ir draugai. Jau aštuonerius metus kartu esančius Saulių ir Vaidą draugai apibūdino kaip itin skirtingas asmenybes, tačiau džiaugėsi sulaukę nuostabios šventės.

Šios poros istorija žavi tuo, kad jie susipažino interneto pažinčių portale, daug metų draugavo, o ta draugystė galiausiai virto ir šeimos planavimu.

"Juokingiausia tai, kad jie abu yra kilę iš Panevėžio, tačiau iki pažinties internete vienas kito nepažinojo. Saulius jau studijavo Vilniuje, kai juodu pradėjo bendrauti. Vėliau į sostinę atvyko ir Vaida", – pasakojo poros draugai.

Savo būsimajai žmonai, kuri dirba leidybos srityje, medijų specialistas Saulius pasipiršo per romantišką kelionę po Portugaliją. Neprabėgus nė metams, vestuves jaunieji atšoko neką mažiau romantiškoje vietoje – Verkių rūmuose. Ten susirinko poros šeimos ir artimiausi draugai.

Užburia gera nuotaika

Apie Saulių ir Vaidą draugai pasakoja su šypsena, nes jaunavedžiai – labai skirtingos asmenybės. Vaidą draugai apibūdina kaip rimtą, santūrią ir neišsišokančią merginą.

Tačiau jos mylimasis visiems nuolat praskaidrina nuotaiką.

"Vaida, sakyčiau, įsigijo vaiką. Saulius visą laiką juokiasi. Net nežinau, ar jis kada nors nesijuokia, toks visiškai nutrūkęs – kaip būna šunys, visada laimingi, šokinėjantys, pamatę žmones ar žaislus. Jam visada viskas gerai", – su šypsena pasakojo viena poros draugė.

Svajoja susilaukti trynukų

Matyt, ne be reikalo jaunųjų laukia ir netradicinė vestuvių fotosesija. Sauliaus sumanymu šventinė fotosesija vyks įvairiausiose Vilniaus vietose, kurių viena – prie Seimo.

Iškart po linksmybių į Druskininkus pailsėti patraukę jaunavedžiai, kaip jau tampa įprasta, medaus mėnesį atšventė kiek anksčiau, bet kaip ir priklauso – meilės mieste Paryžiuje. Tiesa, ši kelionė su medaus mėnesio planais sutapo atsitiktinai.

Tačiau ne tik originalios šventės ir puikaus povestuvinio savaitgalio draugai linkėjo Sauliui bei Vaidai, o ir gausios šeimos. Bičiuliai išdavė, kad vieno iš būsimų sutuoktinių svajonė – susilaukti trynukų.

Sveikinimą jaunavedžiams atsiuntė ir Sauliaus bendradarbiai:

"Žinantis neprilygsta Mylinčiam.
Mylintis neprilygsta Besidžiaugiančiam."

Konfucijus

"Inspired UM" sveikina Saulių ir Vaidą!

Linkime įkvepiančių vestuvių ir ne mažiau įkvepiančio gyvenimo po jų."NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių