Quantcast

Naują pasą gavusi 102-ejų vilnietė susigraudino

  • Teksto dydis:

Sostinėje migracijos pareigūnai apsilankė 103-iuosius einančios vilnietės Liudvikos Juodienės namuose.

Taip Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba (toliau – Migracijos valdyba) tęsia tradiciją pagerbti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą įsigyjančius šimtamečius. 

Įdomios biografijos ir sudėtingo likimo Liudvika  Juodienė pageidavo įgyti pasą – kaip ir pirmąjį asmens dokumentą nepriklausomoje Lietuvoje prieš aštuonis dešimtmečius. Atsižvelgiant į garbingą Liudvikos Juodienės amžių ir fizines galias, jos prašymas pasui gaminti buvo priimtas namų aplinkoje, naudojant mobilią biometrinių duomenų registravimo įrangą.

Praėjus įprastam dokumento gaminimo terminui, vadinamasis naujos kartos pasas su asmens biometriniais duomenimis jai buvo atvežtas į namus. Naująjį dokumentą garbaus amžiaus sulaukusiai L. Juodienei įteikė Migracijos valdybos Pasų skyriaus viršininkė  Edita Prilepskienė.

Lietuvos kariuomenės kapitono žmona, prisiekusi birutietė – Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos narė – glaudė naująjį asmens tapatybės ir pilietybės dokumentą prie krūtinės ir susigraudinusi linkėjo mylėti Lietuvą ir tos meilės mokyti vaikus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių