Naktinis gyvenimas: kur linksminasi žvaigždės?

Vieni kalba, kad sostinės naktinis gyvenimas miręs, kiti - tikina, jog nepakaktų nakties jiems apeiti. Įsibėgėjant rudeniškiems orams portalas pasidomėjo, kur linksminasi Lietuvoje žinomi žmonės.

Jogaila Morkūnas, laidų vedėjas

Manau, kad Vilnius tikrai negalėtų pasigirti naktinių klubų gausa, palyginti su kitomis Europos sostinėmis. Asmeniškai man priimtiniausios yra "Absento fėjos", kartais apsilankau ir klube "Pacha Vilnius". Priežastis, kodėl būtent tos vietos, yra labai paprasta. Ten dirba protingi apsaugos darbuotojai, kurie gana griežtai tikrina ir neįleidžia vulgarių merginų, intelekto nesužalotų, sutrikusio elgesio asmenų arba "ereliais" apsimetančių vaikėzų. "Absento fėjos" mane žavi tuo, jog ten renkasi tik kultūringi, išsilavinę žmonės. Svarbiausia man yra ne muzika ar didelė šokių aikštelė, o galimybė pabendrauti su draugais ir tiesiog pasimėgauti gera aplinka.

Pripažįstu, jog dabartinis jaunimas iš tiesų pradėjo daug dėmesio skirti naktinių klubų kultūrai. Jaunuoliai domisi, kaip reikia apsirengti, kaip elgtis, todėl nuo vakarietiškos kultūros mūsiškė beveik jau nebesiskiria.

Kęstutis Rimdžius, stilistas

Jeigu einu linksmintis, renkuosi "Absento fėjas", nes ten renkasi gražūs stilingi žmonės. Be to, pati aplinka gana paprasta, bet jauki. Į klubą einu ne šokti, o gerai praleisti laiką su pažįstamais, todėl muzikai daug dėmesio neskiriu.

Apskritai turiu pasakyti, kad Vilniuje klubai yra dar didelė problema, nes aukšto lygio pasilinksminimo vietų yra vos kelios. Taigi klubinės kultūros kol kas neturime.

Kaip kitą, ir tikriausiai vienintelę, alternatyvą gerą muziką mėgstančiam jaunimui galėčiau paminėti klubą "Pacha Vilnius", nes ten grojama europinio lygio šokių muzika, o ir galimybės išreikšti save kaip asmenybę per aprangą yra tikrai didelės, nes ten einat tikrai reikia pasipuošti. Tik, deja, Lietuvoje dar yra mažai žmonių, kurie ruošiasi eidami į klubą.

Leonardas Pobedonoscevas, aktorius

Klubuose lankausi nedažnai. Tačiau jei einu, tai mėgstu pasišokti iš širdies. Todėl renkuosi klubą "Pacha Vilnius". Man svarbiausia muzika, kuri tiktų įvairių žmonių skoniui, ir didelė erdvė šėlti. Kažkada sostinėje buvo klubas "Eldorado", kuris sutraukdavo viso miesto publiką, deja, dabar pakaito dar neatsirado.

Audrius Bružas, aktorius

Atvirai sakant, neturiu jokio prioritetinio klubo, einu ten, kur pakviečia draugai. Apskritai tokiose vietose lankausi nedažnai. Kalbant apie klubų kultūrą, tokios apskritai neįžvelgiu, nes tiesiog kartais man visi tie besilinksminantys jaunuoliai, beribis alkoholio vartojimas atrodo kaip tuštybių mugė. Bet, matyt, to reikia, jeigu žmonėms linksma. Vienintelis klubas, kuriame tikrai gerai jaučiuosi, yra "Tamsta Club", nes ten dažnai vyksta koncertai, o ir muzika labai priimtina.

Asta Valentaitė, verslininkė

Šiaip nesu dažna klubų lankytoja. Mieliau lankausi vakarėliuose. Svarbiausia man yra graži ir stilinga publika, interjeras ir gera muzika. Dažniau lankausi užsienio klubuose keliaudama nei pačiame Vilniuje. O jeigu noriu pasilinksminti, renkuosi klubą "Pacha Vilnius", nes ten kuriama puiki nuotaika ir grojama pasaulyje gerai žinoma muzika.

Palyginti su užsienio rinka, Vilniuje klubų paklausa labai mažutė, tačiau "Pacha Vilnius" savo lygiu nenusileidžia netgi Ibisoje esančioms linksmybių vietoms.


Šiame straipsnyje: klubaivilniaus klubai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių