N. Puteikis nenori kraustytis iš Seimo viešbučio

Liole

Liole portretas
Tai jai kitiems seimo nariams galima gyventi turint vilniuje buta ko jis kitoks?

zelemunčikas-agitatorius

zelemunčikas-agitatorius portretas
Į prezidentus jį,tik į prezidentus.

Didysis kovotojas už teisybę demaskuotas

Didysis kovotojas už teisybę demaskuotas portretas
Argi Zvilgsnis ne labai iškalbingas? akys tai juk grynos kiaulės( su pagarba kiaulei, nenoriu izeist).

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Nusileiskit žemėn.Viešbutyje jauna kambarinė ir lovą pakloja,ir pagalvę išpurto,ir...o namuose kas,jei žmona Klaipėdoje su pingvinais ?Tokiem iškiliem žmnėm tik valstybiniai reikalai priklauso,o visa buitimi privalo pasirūpinti Seimo kanceliarija.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai skamba gražiai nupirks lovą,kokie jūs esate niekšeliai ten sėdintys,taip jus šaipotės iš tautos,ir kad jūms nusispjauti ant visų jūs tiesiog esate tik laikini ir nešokit aukščiau bambos.O vieną dieną bus aut,jūs visi lėksite. Tauta jau jumis nepasityki,visur tik giminaičiai,artimieji,bet tai laikina iki pavasario.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Puteikis iš neliečiamų gandragalvių frakcijos. Papūskit jam į uodegą.

Anonimas

Anonimas portretas
Nu jau zinot baisu.Seimas ka nori ta daro.Baldus pirks is kanceliarijos fondo.Tai neuzdirbat nieko seime?.Jeigu zmogelis pasistate nama tai suleks ilgai nuobodziai kamantines.Jei kazkas netiks ponams tai su buldozeriu gera nama nugriaus.O neatrodo kad jusu buveine reikia griaut.Ka nori valdzia su zmonems ta daro.Griauna baudu israso gasdina zmogu visaip.O patys ka nori ta daro.Ir dar turi juos gerbt.Uz ka.?

Išprašykit

Išprašykit portretas
apgaule, pasamdykit limuziną, sakykit vežat pasižmonėt ir su balionais gražiuoju pas žmonelę į Delfinariumą...

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Kiek pasipiktinimo komentaruose! Kaip lengva apgauti žmones! Užtenka parašyti ne visą tiesą. Visai kitaip atrodytų šis reikalas, jei nebūtų tendencingai nutylėta, kad Puteikis gyvena Klaipėdoje, o tas butas Vilniuje yra jo studentės dukros. Net jei nupirktas už tėvų pinigus, vis tiek butas yra ne Puteikio. Kodėl jis turėtų kraustytis pas dukrą? Ar dukra - buto savininkė - su tuo sutinka?.

tadas

tadas portretas
iseidamas rozetes issiimk is sienu ir ciaupus.

Zbignevas

Zbignevas portretas
Isrinkit Puteiki prezidentu ir jis iseis is viesbucio

AS manau

AS manau portretas
O gal nori palikti seima? Nusibodo sis klanas .Jie neverti vadintis seimu,salies ateities vedliai,politikai.Jie klounai tik be kepuraiciu ir riestanosiu kurpaiciu.Jie savanaudziai .Jie tik kitus juodina,o patys slyksciausi kaip niekada buve seime.

...

... portretas
ko maziau tu darmajedu tuo maziau problemu .vyt seimo narius iki 60vnt,vistiek naudos nebus .

nekonservas

nekonservas portretas
Pasinaudos situacija koncervai.

kada prasides tvarkai ir teisingumas,

kada prasides tvarkai ir teisingumas, portretas
vo ir pasirodo visas grazumas,jie visi tokie kol nepajudini tol slepia savo vidini,,,grozi....ju seimai jokiu rinkimu ,lauk is seimo,laikas valyti ,vagius,apsimetelius,parsidavelius,turi buti saziningi pilieciai o ne su savietu bacilais,

Anonimas

Anonimas portretas
Ir jis dar nori buti kandidatu i prezidentus? :D

Cianidas

Cianidas portretas
Is viso nesuprantu.kodel tuos dykaduonius turi islaikyti (is minimumo daugelis).kai gauna tokius atlyginimus .jau nebekalbant apie pinigus skirtus kanceliariniams piestukams

Klaipiedetis

Klaipiedetis portretas
Na sitais savo spektakliais jis puikiai gali pakeisti komedianta Grazuli, Puteikis nei kiek neblogesnis aktorius uz Grazuli. kai abu bus isgrusti is Seimo, gales sudaryt komediantu trupe...

Jonas

Jonas portretas
Ar dar bus norinčių už šį tipą prilipusį prie lovio ,balsuoti ? Tikiuosi,kad nebepaklius į seimą , apgailėtina

Piktas

Piktas portretas
Ir dar nori į prezidentus,šlykštus tipas,negaliu į jį žiūrėti.

Norisi keiktis jau!!!

Norisi keiktis jau!!! portretas
O tai jau visai nesiskaitoma su rinkėjais! Kas tokius įstatymus sukūrė? Ne tik po kelis savo patarėjus seimūnai turi, bet dar ir Vilniuje gyvenantiems viešbučiai iš mūsų sumokėtų mokesčių samdomi! Ir dar Puteikis postringauja apie savo supykimą, kad tenka kraustytis į savo namus šalia seimo!!! Na, lietuviai mielieji, kur Jūsų savigarba! Rinkite vis puteikį ir į jį panašiais, besinaudojančiais gausiu jų pačių giliai išskaptuotu sau loviu! Tik su šakėmis reikia juos visus iš seimo mesti - kokius įstatymus prisiima. Ir visi 140 PATENKINTI, nei vienas neprieštarauja! Na,juk reikia ir mums vilktis geltonas liemenes

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
o mus tai už ką?...

Anonimas

Anonimas portretas
O tai vietoj Puteikio nori apgyvendint Haase.Tai pinigeliu nesurenkat busta nusipirkt ar issinuomot seimo nariai.Visi nori uz dyka.O nepagalvojot apie vargsus lietuvaicius su seima be seimos kaip jiems isgyvent uz tokia biedna algele.Jei seimo nariai neissilaiko gaudami seimo alga.

na ir

na ir portretas
BEGĖDIS

Kazka reik daryti

Kazka reik daryti portretas
O tu putiau ,kaip tau ne geda.Ir dar nori buti prezidentu.Is vis gyvenantiems Vilniuje neturi buti suteikiamas bendrabutis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių