Quantcast

„Music Week 2013“ – muzikinės šeimos susirinkimas

Šį savaitgalį sostinėje muzikos klausytis kvies talentingiausi Lietuvos ir šalių kaimynių atlikėjai. Rugsėjo 6–8 d. jau antrą kartą vyksiančiame festivalyje "Music Week 2013" norą pareiškė dalyvauti pusantro šimto grupių ir atlikėjų.

Kaip ir praėjusiais metais, vienas pagrindinių festivalio tikslų – pristatyti muzikantus profesionaliems muzikos pirkliams bei plačiajai visuomenei. Pernai daug susidomėjimo sulaukęs renginys šiemet okupuos net 16 Vilniaus senamiesčio vietų, tarp kurių – ir barai. Planuojama įrengti 12 scenų.

"Į renginį susirenka nemažai žurnalistų iš įvairiausių šalių. Muzikos agentų šiemet turime daug gausesnį būrį nei pernai ir juos domina konkretūs klausimai: jie nori pirkti grupes, nori jas kviesti koncertuoti, nori apie jas rašyti. Pagrindinis tikslas yra skleisti žinią apie Lietuvoje kuriamą muziką ir kartu pristatyti šalių kaimynių grupes", – pasakojo renginio organizatorius Lauras Lučiūnas.

Pasak organizatoriaus, festivalyje dalyvaujančios grupės vieniems mažiau žinomos, kitiems – labiau, tačiau visi šie muzikantai yra atkaklūs ir nori dalyvauti.

"Iš esmės mūsų kriterijai yra kūrybiškumas ir profesionalumas. Mes nesistengiame grupių vertinti stilistiškai, nors yra grupių, kurios jau besiruošdamos renginiui suprato, kad jiems čia dalyvauti dar anksti. Šiaip stengiamės priimti visus", – sakė L.Lučiūnas.

Nors šalyje per vasaros sezoną nuvilnijo nemažai muzikos festivalių, šis – kiek išskirtinis rekordiniu dalyvaujančių žmonių skaičiumi. Pasak organizatoriaus, toks skaičius žmonių negroja nė viename iš Lietuvoje vykstančių festivalių. Kitas renginio išskirtinumas – integracija į patį miestą. Prie renginio organizavo prisideda nemažai barų ir viešbučių.

"Mūsų festivalis yra tarsi muzikinės šeimos susitikimas. Tarptautinės šeimos. Visi vieni kitus supranta, padeda ir palaiko", – tikino L.Lučiūnas.

Grupės renginyje išsibarstys Lukiškių aikštėje, Dramos teatro nišoje, V.Kudirkos aikštėje, Žemaitės skvere, baruose "Soulbox", KAS KAS, "Studio 9", "Vasaros terasoje" ir daugelyje kitų vietų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių