Pereiti į pagrindinį turinį

Motinos dienos šventė Vilniaus Motinos ir vaiko pensiono gyventojams

2012-05-07 18:20
Motinos dienos šventė Vilniaus Motinos ir vaiko pensiono gyventojams
Motinos dienos šventė Vilniaus Motinos ir vaiko pensiono gyventojams / Valdo Šereikos nuotr.
Turinys

"Kokios negandos gyvenime mus beištiktų, bet mes visada turėsime į ką atsiremti ir dėl ko gyventi, nes mes esame mamos, nes mes turime savo vaikus“, - tokiais šiltais žodžiais į Vilniaus Motinos ir vaiko pensiono gyventojas ir darbuotojas kreipėsi šventės „Mano mama pati gražiausia“ sumanytoja žurnalistė, žurnalo „Naujagimis“ redaktorė Auksė Kontrimienė.

Trijų vaikų mama perskaitė savo jauniausiojo sūnaus Rapolo Benedikto eilėraštį:

Mama, tu graži,

Kaip rugiagėlių kvapai...

Mama, tu puiki,

Kaip angelų sparnai...

Mama, tu saldi,

Kaip karamelių ledai...

Mama, tu šilta,

Kaip saulės spinduliai...

Mamyte, tu Tikra,

Kaip Lietuvos Karalienė...

Eilėraštis sušildė mamų širdis ir privertė nusišypsoti.

Nors savo vaikams mamos visada yra pačios gražiausios, tačiau kosmetologės Rūtos Bražiūnienės paskaitos, kaip rūpintis savo grožiu, prižiūrėti odą paprasčiausiomis priemonėmis, mamos klausėsi labai susidomėję. Ne tik klausėsi patarimų, bet ir uždavė daug klausimų, kiek galima degintis saulėje, kuo skiriasi sausos ir riebios odos priežiūra ir t.t. Mamas pradžiugino ir Kosmetologų asociacijos dovanėlės – kometikos priemonės - „tinginukų“ kaukės, kurias užtepus ant veido, nereikia nusivalyti.

O mažaisiais pensiono gyventojais tuo metu rūpinosi dvi patyrusios pedagogės Jolita Ivaškevičienė ir Danutė Marcinkutė-Petruškevičienė.

Joms talkino jaunuoliai iš Lietuvos sakaliukų organizacijos, kartu su jų vadove Inesa Karsten. Tokia pagalba itin džiaugėsi pensiono direktorė Nijolė Dirsienė: „Mūsų auklėtojos turės minutę atokvėpio ir galės kartu su mamomis pasiklausyti paskaitos“. Kol vyresnieji vaikai spalvino knygeles, rašė mamytėms sveikinimus, mažieji vijurkai prižiūrėtojus privertė nubraukti ne vieną prakaito lašą.

Po paskaitos mažieji sugūžėjo į salę, apsikabino savo mamas ir įteikė pačių užrašytus sveikinimo atvirukus.

"Vaikai, o ką kiekvieną vakarą turėtų daryti labai gera mama?“, - pensiono gyventojų paklausė žurnalistė A.Kontrimienė. „Skaityti pasakas!”- choru atsakė vaikai. „Žinoma, todėl ir noriu visiems jums padovanoti šitą didelę ir storą knygą „Brolių Grimų pasakos“, kad kiekvieną vakarą vis kita mama ją pasiimtų ir paskaitytų pasaką savo vaikams“, - kalbėjo A.Kontrimienė, įteikdama knygą pensiono direktorei N.Dirsienei.

Atsidėkodami už gražų ir šiltą renginį, vaikai padainavo keletą dainelių, kurias išmoko specialiai mamyčių dienai. Viešnios ir pačios sulaukė dovanų – puokštelės pavasariu kvepiančiu narcizų ir pensiono gyventojų pagamintų rankdarbių.

Šventės kuliminacija – vaikų svajonių ir didelių norų išsipildymas – juos į dangų turėjo nunešti didžiuliai spalvingi balionai, tik ne visi mažieji norėjo su jais atsisveikinti ir paleisti į dangų...

Politine reklama bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos specialiosios rinkimu sąskaitos. Uzs. Nr. 955708