Mokytojų namų kiemelyje startuoja „Meeting point“

Penktadienio vakarą startuoja unikalus projektas – tūkstantmečio tautiečių susitikimo vieta „Meeting point“, kurio vinis – žinomiausių Lietuvos atlikėjų gyvo garso koncertų maratonas Vilniaus mokytojų namų kiemelyje.

„Džiaugiuosi, kad grupei „Bix“ suteikta proga atidaryti koncertų ciklą. Savo energija mes tikrai užkrėsime vilniečius ir miesto svečius. Tegul muzika liejasi laisvai!“, - su entuziazmu kalba grupės lyderis Saulius Urbanavičius-Samas.

Į „Meeting point“ iš įvairių pasaulio šalių jau atvyko išeiviai iš Lietuvos bei jų draugai, kadangi žinia apie unikalų projektą iš lūpų į lūpas skrieja jau nuo pavasario.
Nėra jokių abejonių, kad šis renginys šiemet sutrauks rekordinį skaičių klausytojų. 2003 metais „Dainų Šventes“ metu jau buvo surengtas „Meeting Point“ Vilniaus senamiestyje, kur per savaitę apislankė per 5000 tautiečių, koncertavo populiarios šalies grupės „Skamp“, „Biplan“, „Bitės“, „Muscat“ ir kiti atlikėjai.

Netrukus prekyboje pasirodys ir muzikinis diskas „Lietuvos Tūkstantmečio dainos“, kuriame bus sudėti gražiausi Lietuvos autorių bei atlikėjų kūriniai.


Šiame straipsnyje: Mokytojų namaiMeeting point

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių