Quantcast

Mokslo metų pailginimas: daugiau naudos ar problemų?

Grįžti į straipsnį

as

as portretas
Profesionalai bl. Uzmusk karabasa -isgelbesi lietuva.

Ryta

Ryta portretas
Nesamonė visas įšvykas tėvams financuoti,nieko jie ten mokykluose nedaro,duokit tėvam ankėtas pildyti,kas čia per ministrai ateina nesuprantu vaikų anūkų nerurit nežinot kas darosi mokykluose birželio mėneseis ar neidomu kaip sakant jums....

Aušra

Aušra portretas
Pirmiausiai atsakomybę turėtų prisiimti ir tėvai, ypač tie, kurie ugdymo proceso metu keliauja ir atostogauja su mokyklinio amžiaus vaikais. Pats ugdymo procesas buvo išdėstytas subalansuotai. Palikime normalias Kalėdų (iki sausio 6d.)ir Velykų atostogas (kurios gali trukti ir 2 savaitės), ir atmeskime visas papildomas ( Vasario 16-osios - gal ir gražu, bet visos įstaigos, įmonės juk dirba ir švenčia tik tądien). Čia daugiau problemų kyla pradinukų tėvams - kur palikti vaikus nuo birželio pradžios? Savivaldybės galėtų tartis su ugdymo įstaigomis dėl dienos užimtumo centro steigimo, vyresniesiems ( iki 16 metų) taip pat. O nuo 16-kos, juk jau galima dirbti! Savivaldybės su darbo biržomis ar kitomis institucijomis galėtų tartis dėl jaunuolių praktikos, juk jie jau pradeda ( o jei nepradeda, tai pradėtų )galvoti apie tai, ką jie nori veikti gyvenime? Tik ar mūsų savivaldybės netingi to daryti?

giedrius

giedrius portretas
Mokslo metų pailginimas duos tiktai naudos. Mokiniams sumažės apkrova, mažiau šlaistysis gatvėse, mažiau maigys telefonus, gal pamastys, kad tėvai dirba nuolat, o atostogų turi tik mėn. Na, mokytojai, kurie sako, kad programą išeina ir per trumpesnį laiką, tokie gali išeiti programą ir dar per trumpesnį laiką.

Galerijos

Daugiau straipsnių