Quantcast

Mokėti už karštą vandenį reikia, bet ne iš karto

„Kaip taisyklingai mokėti už karštą vandenį?“, „Ar reikia mokėti už išnaudotus karšto vandens kubus, ar „Vilniaus energija“ apskaičiuoja bendrą namo vandens cirkuliaciją ir išrašo sąskaitą?“, „Moku už išnaudotą karštą vandenį, tačiau vėliau gautoje sąskaitoje ta suma būna išskaičiuota. Kodėl?“ – tokių klausimų portalas pastaruoju metu iš skaitytojų sulaukė kaip niekada daug.

Vilniečiai prisipažįsta nežinantys atsiskaitymo už karštą vandenį tvarkos. Miestiečiams kyla klausimų: ar užtenka atsiskaitant įrašyti skaitiklio parodymus, ar už išnaudotą karšto vandens kiekį reikia ir sumokėti. Tačiau tai darantys jau pastebėjo, kad kitą mėnesį „Vilniaus energijos“ atsiųstoje sąskaitoje už šildymą atimama būtent ta pinigų suma, kurią gyventojai atseikėjo už išnaudotą karštą vandenį.

„Atsiskaitymo knygelės 5 eilutėje reikia įrašyti bendrą mokesčių sumą, nurodytą bendrovės „Vilniaus energija“ pateiktos sąskaitos eilutėje „Mokėti iš viso“.

Gyventojai, turintys butuose karšto vandens skaitiklius, kiekvieną mėnesį turi abiejose lapelio pusėse užpildyti 6 eilutės „Karštas vanduo“ skiltis „Iki“, „Nuo“, „Skirtumas“, įrašydami skaitiklių rodmenis. 

Nors apmokate praėjusio mėnesio sąskaitą, deklaruoti turite einamąjį mėnesį suvartoto karšto vandens kiekį. Pavyzdžiui, spalio mėnesį apmokėdami rugsėjo mėnesio sąskaitą, deklaruojate karštą vandenį, suvartotą per spalio mėnesį“, - portalui aiškino „Vilniaus energijos“ komercijos direktorius Rimantas Germanas.

Vadinasi, atsiskaitant už paslaugas už karštą vandenį einamąjį mėnesį mokėti nereikia. Užtenka nurodyti sunaudotą jo kiekį. Už jį teks atsiskaityti kitą mėnesį, apmokant „Vilniaius energijos“ atsiųstą sąskaitą.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių