Quantcast

M.Mikutavičiaus ir „G&G Sindikato“ dvikovoje teisėjaus Samas

Jau šį ketvirtadienį, birželio 7 d., Vilniaus „Ūkio banko“ teatro arenoje bus įrengtos dvi scenos – viena priešais kitą - kuriose muzikinėje kovoje susirungs Marijonas Mikutavičius ir „G&G Sindikato“ vyrai. Du mėnesiai repeticijų, išskirtinis repertuaras, iššūkiai ir netikėčiausios užduotys, visa tai – „Red Bull Soundclash“.

Muzikinei dvikovai vadovauti maloniai sutikęs Saulius Urbonavičius – Samas tikino nepaprastai įsijautęs į originalų šio renginio užmanymą: „Esu televizijos žmogus, visuomet dairausi naujų idėjų, netikėtų sprendimų ir iššūkių. “Red Bull Soundclash„ – visiškai naujas muzikinis konceptas, sugebėjęs po vienu stogu suburti tokius profesionalus kaip Marijonas ir “G&G Sindikatas„. Jei tai pasirodė dėmesio vertas iššūkis jiems, žiūrovams tai turėtų būti neįkainuojama patirtis. Džiaugiuosi galėdamas būti šio projekto dalimi“.

Keturiems muzikinės dvikovos raundams teisėjausiantis ir publikos ovacijas kruopščiai sumuosiantis Samas ir pats ruošia keletą muzikinių staigmenų: „Ne paslaptis, jog ne vienus metus brazdinau gitarą, niekada negali žinoti, kas nutiks“.

„Red Bull Soundclash“ - dvikova, kurioje vakaro čempioną renka publika.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių