Quantcast

„Mikriukų“ atstovai: žinome, kaip teisėtai vežti keleivius

Nors sostinės valdžia teigia, jog nebeliko jokių galimybių privačių viešojo transporto vežėjų veiklai po liepą prasidėsiančios pertvarkos, verslininkai mano kitaip.

Jie užsimena radę būdą, kaip keleivius gabenti teisėtai, nors ir be savivaldybės palaiminimo, rašo portalas delfi.lt.

Tokią poziciją išdėstė Vilniaus miesto vežėjų asociacijos prezidentas Saulius Matulionis.

„Svarstomi visi variantai. Mes keleivius vešime. Ir tą darysime teisėtais būdais. Viskas bus daroma įstatymų nustatyta tvarka. O ar su sutartimi, ar be jos? Pasigirsta įvairių nuomonių. Kad mes galime sudaryti tiesiogines sutartis su keleiviais ir vežti užsakomaisiais maršrutais. Matysim, kaip čia bus“, - kalbėjo S. Matulionis.

Anot S. Matulionio, vežėjai po trečiadienio sostinės tarybos sprendimo, kuriuo nutarta nepatvirtinti vadinamųjų privežimo maršrutų konkurso aprašo, ketina kreiptis į teismą. Numatoma prašyti laikinųjų apsaugos priemonių sostinės savivaldybės sprendimams nutraukti sutartis su privačiais vežėjais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Keleivė

Keleivė  portretas
Puiku. Aš labai dėkinga mikriukų vežėjams. Gaila, kad keleivių parašų neužteko apginant šią transporto priemonę: vežėjai sukūrė reikalingą vilniečiams transporto nišą ir aš dėkinga, kad vairuotojai nenuleidžia rankų.

as

as portretas
svarbiausia visiems keleiviams visada bilietukus duoti, tai ir bus teisėta

baikos

baikos portretas
Gali jau ieškotis darbo mikrūškininkai...teismai tai valstybės o kuo tie mikrūškininkai remsis? pas juos kasose rodomas nepelnas...visi pinigai eina į vairuotojo ir firmos sąvininko kišenes.Tik bereikalingas pinigų švaistymas...gerai uždirbs advokatai ,kurie kalbės :-taip,taip jūs laimėsit- ir prašys kokių 5000-10 000 lt.už bylą.
VISI KOMENTARAI 3

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių