Quantcast

Mero patarėja paskirta ministro žmona nežino savo algos dydžio

Vilniaus mero Raimundo Aleknos patarėja tapusi vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio žmona teigia net nežinanti, kiek uždirbs.

Vidaus reikalų ministro sutuoktinė Vilija Venckutė-Palaitienė 1diena.lt prisipažino pastaruoju metu dirbusi tik akademinėje srityje. Darbą Vidaus reikalų ministerijoje teko mesti prieš porą metų, kai ministerijai vadovauti pradėjo jos vyras. Po to V.Venckutė-Palaitienė darbavosi Seimo nario Artūro Zuoko komandoje, tačiau, pastarajam atsisakius Seimo nario mandato, ministro žmona Seime neužsibuvo.

„Dirbau Klaipėdos universitete, dėsčiau vadybą. Prieš tai dirbau dviem ministrams ir Seimo nario padėjėja“, - savo biografiją vardijo V.Venckutė-Palaitienė. Beje, ji yra dirbusi ir dar vieno Seimo nario padėjėja. 2002-2004 metais ji talkino... R.Palaičiui.

Paklausta, kiek uždirbs būdama mero komandoje, ministro žmona teigė to nežinanti. „Negaliu atsakyti į šitą klausimą. Pati šių klausimų nekeliu“, - tikino V.Venckutė-Palaitienė. Ji teigė žinosianti, kiek uždirba, tuomet, kai bus pervesta pirmoji alga.

Kaip nurodoma savivaldybės interneto svetainėje, buvusio Vilniaus mero Viliaus Navicko patarėjai iki mokesčių uždirbdavo po maždaug 5,9 tūkst. litų – tai beveik 900 litų daugiau nei paties mero alga.

R.Palaičio sutuoktinė nurodė, kad R.Aleknos patarėjais dirba ir žmonės iš atsistatydinusio mero V.Navicko komandos. Tai buvęs V.Navicko patarėjas Kęstutis Binkauskas ir buvusi mero asistentė Patricija Sruogienė.

V.Venckutės-Palaitienės kuravimo sritis – viešasis administravimas. Meras R.Alekna tikino į komandą renkantis ne „savus“, o kompetentingus žmones.NAUJAUSI KOMENTARAI

hehe

hehe portretas
partiju lesyklele :)

neuzsibus

neuzsibus portretas
dviems menesiams uzsitikrino silta vieta...o po dvieju menesiu eis lauk

vadinasi

vadinasi portretas
Kubiloidai "kovoja" su korupcija ir blatu. Todėl nieko keisto, kad visi geriausi kubilo-grybauskaitės "patarėjai"- "specialistai" tai -giminės , draugeliai ir kiti artimi tovariščiai.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių