Quantcast

Melodingi Šv. Kristoforo kamerinio orkestro kasdienybės šaržai

Sakoma, kad prajuokinti lietuvį sunkiau, nei pravirkdyti, o priversti jį kvatotis – beveik neįmanoma. Tačiau balandžio 1-ąją šį posakį paneigė Šv. Kristoforo kamerinis orkestras su Donatu Katkumi ir saksofonininkas Petras Vyšniauskas, surengę nepakartojamų improvizacijų koncertą.

Balandžio 1-ajai šis kolektyvas sukaupė juoko atsargų visiems vilniečiams ir miesto svečiams, o tai, kas vyko Šv. Kotrynos bažnyčios salėje buvo dar negirdėta ir nematyta jokiame humoro šou, nepasakota jokiame anekdote ir nevaidinta jokioje komedijoje.

Šį kartą muzikai atskleidė kurioziškąją koncertų pusę, surinkę iki skausmo pažįstamas situacijas. Koncerte netrūko ne tik klasikinės muzikos melodijų, bet ir "infarktą varančių", lojančių, kniaukiančių augintinių ar kvatojančių atžalų garsų ar į spektaklį "įsijungiančių" krentančių drabužinės numerėlių, kosulio, šnirpšėjimų ir kikenimų.

Nuotaikingame koncerte-vaidinime buvo nenuspėjama viskas: ir mistinsi dirigentas iš Danijos, ir solo partiją atlikęs daininkas, ir P.Vyšniausko kalba iš sakyklos, ir "The Beatles" garsaus kūrinio "Yesterday" interpretacija.P.Vyšniausko kalba:


Šiame straipsnyje: katkusvyšniauskas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių