Quantcast

„Mados savaitėje“ naujausią kolekciją pristatė dizainerė J.Talaikytė

Trečiadienio pavakarę mados ir stiliaus centre „Europa“ prasidėjo „Mados savaitė“. Atidarymo renginyje savo naujausią 2012 m. pavasario-vasaros kolekciją pristatė Vilniaus dailės akademijos Kostiumo dizaino katedros profesorė dizainerė Jolanta Talaikytė.

Kolekcija, kurią sudaro vienetiniai modeliai ir prêt-à-porter drabužiai, pristatyta salone „Rožė“, kuriam ji ir kuria. „Kaip sakė mados istorikas Aleksandras Vasiljevas, mada yra kuriama tam, kad išeitų iš mados. Bet aš noriu jus pakviesti nepasiklysti mados užkulisiuose“, - kalbą pradėjo dizainerė.

Ji pristatė savo kurtus modelius, kurių salone – visa įvairovė: nuo palaidinių, suknelių, iki švarkelių, šortų, bridžų ir t. t. Spalvų čia taip pat visa paletė: nuo pastelinės žalsvos, kreminės iki ryškios raudonos, mėlynos. Vientisos kolekcijos idėjos nėra, kaip teigė kūrėja, ją sudaro kelios kryptys.

„Surikiuoti visko į vieną grupę negali. Todėl kolekcija suskirstyta dalimis – nuo klasikos iki laisvalaikio stiliaus drabužių“, - sakė J.Talaikytė. Viena kryptis – „ryškios spalvinės dėmės – spalvingo natūralaus lino drabužiai“, kita – Viduržemio jūros motyvai.

Dizainerės teigimu, ši pavasario-vasaros kolekcija skirta darbingai moteriai, verslininkei, gyvenančiai labai įvairiapusišką, turiningą gyvenimą.

Specialiai šiam renginiui J.Talaikytė sukūrė šešis modelius – sukneles ir lietpaltį. Juos pavadino užuomazgomis ateinančio šaltojo sezono. „Šie modeliai yra tarsi rudens šauklys. Tuo pačiu – artėja išleistuvės, kitokios šventės, šios suknelės skirtos ir tokioms progoms. Kai grįšime po vasaros atostogų, norėsis lietpaltukų, biuro suknelių. Dabar jos raudonos, bet vėliau, aišku, pavirs ir pilkomis, ir juodomis, ir tamsiai mėlynomis – tuo, kas bus madinga kitą sezoną“, - apie išskirtinius vienetinius modelius kalbėjo dizainerė.

Mados renginys „Europoje“ tęsis iki balandžio 18 d. Pasak centro vadovės Gintarės Urnevičienės, tai pirmas tokio pobūdžio renginys, orientuotas į prêt-à-porter drabužius – tai yra tuos, kuriuos galime dėvėti kasdien: gatvėje, namuose, darbe.

„Šiuo renginiu siekiame edukuoti lankytojus – pristatyti ne tik naujausias mados tendencijas ar taisykles, kurių stilingam žmogui nedera laužyti, bet ir konsultuoti individualiai. Juk kiekvienas mūsų esame išskirtinės asmenybės, tad ir kiekvieno mūsų stilius turi būti išskirtinis, individualus, atspindintis charakterį. Deja, dažnai bijome eksperimentuoti ir atskleisti save“, - teigė G.Urnevičienė.

Rytoj, balandžio 12 d., 18 val. naują drabužių kolekciją vaikams pristatys dizainerė Agnė Kuzmickaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

jau

jau portretas
man tai visiskas š****. noreciau kad butu kuriami drabuziai nesioti gatveje kasdiena. o dabar kazkokia nesamone.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių