Quantcast

LRT darbuotojams - nemokamos Lietuvos stalo futbolo rinktinės pamokos

Belaukiant Europos futbolo čempionato ir Londono olimpinių žaidynių Lietuvos radiją ir televiziją (LRT) apėmęs sporto virusas tęsiasi. Antradienį čia pristatyta sparčiai populiarėjanti sporto šaka – stalo futbolas. Pamokyti, paaiškinti ir parodyti radijo ir televizijos žvaigždėms, kaip žaidžiamas šis žaidimas, užsuko Lietuvos stalo futbolo rinktinė.

Šįvakar į Pasaulio stalo futbolo čempionatą Lenkijoje išvykstanti rinktinė prieš kelionę užsuko į LRT, kur visiems pademonstravo, kaip žaidžia tikri profesionalai. Tuo pačiu padalijo patarimų LRT darbuotojams ir eterio žvaigždėms, kurie antradienį buvo tapę jaunųjų talentų mokiniais.

Kol Lietuvos stalo futbolo rinktinė kausis Lenkijoje, čia juos palaikys LRT atstovai. Kaip tik šiandien prasidėjo LRT darbuotojų stalo futbolo turnyras.

Šią vasarą LRT transliuos birželį vyksiantį Europos futbolo čempionatą, Londono olimpines žaidynes. Sporto virusas LRT prasidėjo jau prieš kurį laiką. Lietuvos televizijos žiūrovai daugelyje laidų galėjo išvysti vienos ar kitos sporto šakos atstovą, netikėtai pasirodžiusį eteryje.

„Sporto virusą skleidžiame visose savo laidose. Lietuvos televizijos žiūrovai per mūsų laidas – pradedant „Labu rytu“, baigiant „Lyderiais“, „Tūkstantmečio vaikais“ ir kitomis – galėjo išvysti netikėtai studijoje pasirodžiusius vienos ar kitos sporto šakos atstovus, kurie staiga išdygę stebino kokiu nors triuku“, - portalui diena.lt sakė LRT atstovė ryšiams su visuomene Virginija Bunevičiūtė.

Viso to tikslas, V.Bunevičiūtės teigimu, - sudominti sportu kuo daugiau Lietuvos gyventojų. „Tai toks netikėtumo momentas, kuris, mūsų manymu, intriguoja ir sudomina. Įdomus būdas patraukti žiūrovų dėmesį“, - teigė pašnekovė.

LRT darbuotojų stalo futbolo turnyras vyks balandžio 11-13 d. Pirmadienį, balandžio 16-ąją, vyks ketvirtfinaliai ir pusfinaliai, o kitą antradienį – finalas ir nugalėtojų apdovanojimų ceremonija.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių