LLRA narys J. Kaminskis siekia įkurti radijo stotį tautinių mažumų kalbomis

 • Teksto dydis:

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovas Vilniaus miesto savivaldybės taryboje Jaroslavas Kaminskis puoselėja planus kurti naują radijo stotį, kuri transliuotų pramogines ir informacines laidas lenkų, lietuvių ir baltarusių kalbomis.

Viešoji įstaiga „Zorza“ kartu su dar šešiomis bendrovėmis dalyvavo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos skelbtame konkurse transliuoti radijo programą 104,7 MHz dažniu Vilniuje, tačiau jo nelaimėjo. Registrų centro duomenimis, viešąją įstaigą „Zorza“ pernai įsteigė J.Kaminskis kartu su Viktoru Juseliu. Pastarasis, Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, jis pernai dalyvavo savivaldos rinkimuose Šalčininkų rajone LLRA sąraše.

„Kodėl negali būti dar vienos radijo stoties, jei yra toks poreikis?“, - BNS sakė J.Kaminskis.

Politikas tikina, kad steigti radijo stotį yra jo paties iniciatyva, nesusijusi su jo atstovaujama partija, jos išlaikymas būtų finansuojamas „iš įvairių legaliai galimų“ pajamų.

Anot jo, šiuo metu jau rengiamasi transliuoti stotį ir internetu.

Politikas sakė, kad steigiamame radijuje jau šiuo metu yra susitarta su skautų atstovais dėl kelių savaitinių laidų, neatmetė, kad eteris bus suteikiamas ir politikams.

„Yra ir kitos grupės, kurios norės, kurios pristatys programą - joms tai nieko nekainuos, susitarsime dėl laiko išeiti į platųjį pasaulį. Niekada negali sakyti ne. Mes atviri esame visiems, nebus atrankos - šitam duoti, šitam ne, nebent kas nors nusižengs“, - sakė jis.

„Nė kiek“, - tikino J.Kaminskis, paklaustas, ar iniciatyva susijusi su artėjančiais Seimo rinkimais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Petras

Petras portretas
man asmeniškai įgriso:ž.port. DELFI,LNK ,BTV ir INFO kanalai,-dėl žinių neobjektyvumo ir dėl nuomonės ribojimo[cenzūros].Ko gero, pagrindinė priežastis: šiose informacinėse priemonėse SUSIBŪRĖ VIENOS IDEOLOGINĖS PAKRAIPOS[dešiniosios] ŽURNALISTAI,aš,tai vadinu susisuko IDEOLOGINĮ LIZDĄ.Informacijos nepagerina ir naujas visuom.infor. KODEKSAS,kuris pažeidinėjamas.Manau,kad su tuo taikstosi ir šį kodeksą inspekt.institucija.Nemanau,kad galima ką nors laimėti įvairiais skundais.GERIAUSIA PRIEMONĖ TAM, TURĖTŲ BŪTI, KONKURENCINIS VISUOMENĖS INFORMACIJOS ŠALTINIS.Todėl pritariu J.Kaminsko nuomonei-STEIGTI radijo stotį,o gal ir ATSKIRĄ TV kanalą.Ir dar,manau VISIŠKAI BLOGAI DAROMA,kada uždarinėjami kai kurie TV kanalai-dėl ideologinių principų-SUPRANTU KAIP VISIŠKĄ CENZŪRĄ.Gyvename 26 metai laisvi ir nepriklausomi,NEBIJOKIME PATYS SAVĘS, pasitikėkime vienas kitu-TIK NEMOKŠIŠKUMAS GIMDO NEPASITIKĖJIMĄ.

Patarimas

Patarimas portretas
Jei šis tipelis pasiilgo kremliaus kurantų, tegul įsijungia "Majaką" ir klausosi...

reikia įkurti

reikia įkurti portretas
iš naujo Nacionalinę TV, valstybinius dienrasčius ir parsisiūsti iš užsienio tikrus žurnalistus.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių