Quantcast

Lietuvos lenkų politikai prieš rinkimus užsimojo papirkti pensininkus

Sostinės savivaldybės tarybos nariai trečiadienį svarstys Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) parengtą projektą, kuriuo numatoma skirti 15 mln. litų visiems Vilniaus miesto  pensininkams.

Tokį pataikavimą vienai didžiausių šalies rinkėjų grupei savivaldybės opozicija laiko neteisėtu, mat būsto šildymo  išlaidas kompensuoti norima neįvertinant pensininkų pajamų ir turimo turto.

„Tai reiškia, jog kompensacijas gaus ir pasiturintys pensininkai, kurių finansinės ir turimo turto galimybės leidžia jiems susimokėti už būsto šildymą. Pavyzdžiui,  dirbantis pensininkas, kurio mėnesinės pajamos gali būti 10 tūkst. ir daugiau litų, o jo turtas gali viršyti milijoną litų,  jis vis tiek  gaus 200 litų kompensaciją už šildymo išlaidas. Tokiu būdu remsime pasiturinčius pensininkus, kuriems kompensacijos pagal įstatymą nepriklauso ir  tai bus ne reguliarus dalykas, o vienkartinė išmoka“, - portalui diena.lt sakė tarybos narys konservatorius Povilas Tamošauskas.

Tokius valdančiųjų užmojus politikas laiko priešrinkimine akcija, kuria siekiama miestiečių sąskaita užsitarnauti rinkėjų palankumo.

„Taigi, 15 mln. litų, numatytų kompensacijoms už pasiturinčių pensininkų būsto šildymą, kitaip negalima vertinti, kaip primityviausią priešrinkiminę A.Zuoko daugumos palaikomą LLRA  viešųjų ryšių akciją už savivaldybės, t. y. už mūsų miestiečių pinigus, kurių net nėra numatyta miesto biudžete“, - sakė pašnekovas.

Diena.lt primena, kad sostinės LLRA lyderis Jaroslavas Kaminskis yra ir mero A.Zuoko pavaduotojas.NAUJAUSI KOMENTARAI

runkelis

runkelis portretas
susikiškit tos 200lt.į užpakalį parazitai

ttt

ttt portretas
susigalvoja visokių nesąmonių:)
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių