Lietuvos krepšininkų nesėkmės: ką mano vilniečiai?

Nenusisekusios dvejos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės varžybos varo krepšinio aistruolius į neviltį. Vieni tai vadina košmaru, tragedija, tautos gėda - juk pralaimėjome komandoms, kurios toli gražu nėra čempionato favoritės. Kas toliau? Portalas apie krepšinį kalbėjosi su vilniečiais.

„Katastrofa, kito žodžio rasti tam, kas įvyko vakar - negaliu. Kas juos mokino žaisti? Kur tie, vadinami, stabilūs žaidėjai - Linas Kleiza, „broliai“? Cirkas, daugiau nėra, ką pridurti“, - piktinosi Gedimino prospekte sutiktas vilnietis Tadas.

 

Aišku, kaip pasakytų rinktinės treneris: fortūna buvo ne mūsų pusėje. Belieka laukti, kol ji atsisuks ir į mūsį krepšininkus, ir būtų labai gerai, jei tai įvyktų šiandien, kuomet Lietuvos krepšininkai susikaus žūtbūtinėje kovoje su Bulgarijos rinktine. Pralaimės - grįš namo.

Ar vis dar tiki Lietuvos krepšininkų galimomis pergalėmis Vilniaus gyventojai? „Norėčiau tikėti. Man vis tiek jie šaunūs vyrai, kad ir paskutiniai liks, širdyje man jie pirmi“, - bandė nenusiminti gėlių salono savininkė Ieva.

 

Michailas ir Audrius, moksleiviai

 

Mūsų krepšinis nedomina. Girdėjau, kad Lietuvos rinktinė pralaimėjo, bet mums nerūpi. Sportas apskritai nėra įdomu.

 

Tamara, kūno kultūros mokytoja

 

Krepšinio varžybas žiūrėti man patinka, nes pati esu buvusi sportininkė - gimnastė. Penkiolika metų dirbau Baltarusijoje fizinio mokytoja. Mano bendradarbė - lenkė, su ja dar nekalbėjau, bet manau ji labai laiminga, kad vakar jos šalies rinktinė nugalėjo lietuvius. Neabejoju, kad varžybose su Bulgarijos rinktine lietuviams pasiseks, juk Lietuva visada garsėjo puikiais krepšininkais.

 

Andrius, futbolo fanas

 

Žiūrėjau visas rungtynes - pykino. Apie medalius pasvajoti. Prieš Ispanijos rinktinę, draugiškame mače, mūsiškiai pasirodė gerai, o su turkų ir lenkų komandomis - siaubingai. Visiškai nesusižaidę Lietuvos krepšininkai. Manau, kad reikės labai pakovoti žaidžiant su Bulgarijos krepšinio rinktine.

 

Andrej, nusivylęs aistruolis

 

Apmaudu labai. Namie rėkavau taip, kad net kaimynai girdėjo. Blogai žaidė centrai - Marijonas Petravičius, Linas Kleiza. „Broliai“ nepelnė taškų. Gynyba tragiška. Nėra Šarūno Jasikevičiaus, Ramūno Šiškausko, jų labai trūksta. Šiandien reikia laimėti, kitos išeities nėra, aš jais tikiu. Gal net į ketvirtfinalį pateksime, kodėl gi ne? Aukso gal ir nebus. Ispanai, prancūzai, vokiečiai - stiprūs, manau, kad šie kovos dėl medalių.

 

Rūta, studentė

 

Vakar varžybų nemačiau, bet kiek galima pralaimėti? Nesitikėjau, kad turkai ir lenkai mus įveiks. Labai žaviuosi Jonu Mačiuliu, nieko asmeniška, bet mano nuomone, jis labai gerai žaidžia. Dėl medalių - abejoju, bet vis dar tikiu mūsų krepšininkais.

 

Jadvyga, vadybininkė

 

Aš labai didelė aistruolė, emocijos liejasi per kraštus, todėl vyras nenori kartu su manimi stebėti varžybų. Labai gaila vaikinų, jiems taip nesiseka. Palaikymo Vroclave tikrai pakanka, fanų susirinko pilna salė. Nežinau, kodėl nelaimėjome anksčiau, gal trūksta ugnelės? Man labai patinka Marijonas Petravičius - super vaikinas. Šiandien laimėsime, jaučiu.

 

Feliksas, nekilnojamo turto firmos direktorius

 

Treneriai nemokėjo mobilizuoti krepšininkų ir nuteikti jų geram žaidimui. Gynyba - labai bloga, minutinių pertraukėlių beveik nebuvo. Nemanau, kad šiandien laimėsime, bet tikėti reikia. Medalių negausime, nereikia per daug svajoti. Džiaugiuosi Simu Jasaičiu, jis pasižymi ramiu ir neišsišokančiu žaidimu.

 

Kornelija, studentė

 

Krepšinio kovų nestebiu, bet rezultatus sužinau iš kursiokų. Mes, lietuviai, tokia tauta, kai yra krepšinis, tai visi susivienijame ir tikime, kad bent bronzos medalius rinktinė iškovos. Tikiu ir aš. Prognozių daug, bet čempionatą gali laimėti Ispanijos arba Serbijos rinktinė. Lietuvos krepšininkai visi neblogi, bet savo simpatijas skiriu Robertui Javtokui.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių